Prijava

Jebote, gledam neke psiholosko socijalne eksperimente na yt i skroz sam se usrao u zivot koliko ljude boli kurac da pomognu nekom u nevolji... Beba ostavljena u autu ljudi prolaze i niko nista, da je bila stvarna situacija beba bi umrla! Drugi eksperiment covek/zena razlicito obuceni leze na ulici i ljudi prolaze i prolaze...
Nasao sam se u par situacija da pomognem, mozda je moguce da nisam primetio i da sa nekad i prosao pored. Al brate mili... Nedaj boze da mi treba tudja pomoc. Da li vas doticu ugrozeni zivoti nepoznatih sugradjana?

http://www.youtube.com/watch?v=2OdKow7IAuw
http://www.youtube.com/watch?v=z4S1LLrSzVE

Има тема, зове се "Ел си чоек ел си пичка".

jebemliga nemerem naci... probao sam i cirilicno i latinicno na gyglu, nema veze

Nemoj gledati te snimke, sjebaćeš se u kakvom svetu živiš.

sad je vec kasno sjebo sam se

Ja sam izvukao klinca (8-9 godina) iz zaleđenog Begeja. Puče led, a u centru grada nigde žive duše... Jedan me bilder gledao iz teretane, kroz izlog...

Moj muže je iz Dunava (na šetalištu 25. maj) izvukao dete (desetak godina) iz vode, savladala ga je ledena voda (mart, bili smo u zimskim jaknama) i jedva je smogao snage da se vrati i zapliva do oca tog dečaka (neplivač) i izvuče i njega.
Desetak minuta pre toga smo prošli pored te dvojice i komentarisali kako je tatko morončina jer će mu dete skliznuti u reku : igrao se na samoj ivici!!

Poznati su mi takvi prizori. Čudo kako ljudi znaju biti bahati prema svojoj deci.

Риха Дисидент
И шта ћемо сада?

Možemo popiti kaficu.

Ај кад дођем у Бл. И тенору сам дужан.

Eto, javiše se već dvoje koje su pomogli nekome u nevolji.

Nedaj boze da mi treba tudja pomoc.

Pređi u ateiste.

severina fino kaže "pomozi sebi, ne vozi pjan"

Ма то је скривена камера...

danas sam nazalost imao jednu situaciju kao sa snimka.
Dolazim na stanicu u ns-u krenuo malo do mojih kuci, sunce upeklo ja gledam ima 10ak ljudi, nikog ne znam, i neka devojka u polu lezecem polozaju na betonu, skontam da je drugarova sestra, prilazim da se javim, kad ona dobro nije. Udarila je suncanica na putu ka faxu, zabola tu na sunce i pegla. Naravno, prebacio sam je u hlad dok taksi ne stigne, nasao se jos jedan covek koji je doturio vodu. Ovi ostali? Mamu im jebem! Niko ni da pomoli nos i upita dal treba pomoc! Da nisam naisao, siguran sam da je ne bi ni primetili! Picke!

Mene je neka tako jednom ubljuvala, a ja magarac izigravam kavaljera.

Tih desetoro oko tebe nisu bezosećajni nego iskusni, verovatno im se nekad desilo što i meni. Ostaviš je tako da leži i biće joj bolje, eventualno pripaziš da je neko ne ziguje dok je u nesvesti.

ne mogu ja tako buraz, po meni oni nisu iskusni vec bezosecajni i sebicni. kakve veze ima ako bljuje? najgore sto moze da uradi je da te natera da ubacis stvari u ves masinu koja ce to sve iskusno oprati bez gadjenja. zamisli sebe da ti nije dobro, ne mozes da ustanes a ljudi prolaze i niko nista. Ja od te misli krecem. A najmanje sto mozes uraditi ako neces da se prljas je da okrenes hitnu i potrosis 7 dinara na minut razgovora

Nemoj da si na kraj srca, zajebavam se. A i ne znam nikog ko se tek tako opametio od jednog ubljuvavanja.