Prijava

Нека, видиш да су се примили да ће модерисат хаха

Dželu za moderatora! Najzad da dobra pička bude na odgovornom mestu!

EDIT: A Krupovrbaski zmaj da bude urednik stranice "AUTOMEHANIČARSKA RADNJA".

one male debele likuse kako peva Severinu u Grandu ili tako nekom sranju...

Daj link.

Vucicu za moda!
TI SI NAS MUDZAHID, VUCICE!!! VUCICE!!! VUCICEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!89896

KILL IT BEFORE IT LAYS EGGS...

HAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHAH

OKO MENE DJ I ZAVRTI SE SVE AXAXAXAXAX
I MUZIKANTI PLAČU JBT

ЛОК ИТ БИФОР ИТ ЛЕЈС ЕГЗЗЗЗ!!1

Ја би' ставио Јовичића за мода.

- Јовичићу, зашто си ми обрис'о "Сунђер Боб је дукатлија" постер?!!!
- То је проблем, који ми вучемо још од времена Турака. Тачније, са најездом Турака су нам донели и тај проблем, који пре Турака није постојао у нашем средњовековном друштву. Бранковић није издајник, он је покушавао колико је могао да одржи српску средњовековну традијицу, али нико није могао да спречи утицај Турака на наш народ, јер су они овим просторима ипак владали 350 година и зато сам ти обрис'о постер.

predlazem odbanovanje svog oridjinala i postavljanje njega za moda...gou ahed end tejk a big lik

I niko da odgovori kolika je plata karburatora? Nisu valjda međusobni samoodabiri definicija jedini motiv za to cenjeno mesto? Ugled u društvu? Ipak je ovaj logotip Vukajlije preozbiljan, utiče subliminalno na kandidate da budu agresivni u borbi za svoju kućnu fotelju iz koje će voditi sajt i marljivo raditi i doprinositi kvalitetu sadržaja i poštovati ravnopravno članove svih naroda i narodnosti...

predlazem odbanovanje svog oridjinala i postavljanje njega za moda...gou ahed end tejk a big lik

A koji ti je prvi nalog? ollanik lolo

Evo, ajd i ja da predlozim sebe ali ozbiljno(iako to nije bila poenta teme): predlazem sebe za moderatora... Ocisticu reakcije od raznoraznih govana koje se svakog dana objavljuju i banovacu prekrsioce na toliki period da ni njihovi praunuci nece doziveti da se skine ban....

Ocistite reakcije! Ocistite reakcije!!!
Ocistite reakcije!

odaberite mene za moderatora, mozda nisam nesto posebno dobar autor ali necu biti odsutan po mjesec dana kao kurd

ti hoćeš budeš samo da bi sebi mogao obrisati onaj poster. NEŠ MODERISAT!!!