Prijava

Sad je vreme da Skočimiš nastupi da bude Kurd umesto Kurda!

Vi ste svi neozbiljni a ja sam napravio stvarno ozbiljnu kandidaturu... Izaberite mene i zajedno cemo krenuti u lepsu buducnost!!! Nema odmora dok traje obnova... Ziveo Staljin i svetska revolucija! Ziveo!!!

ЕВО ЈА БИХ МОГАО...

UZMI SKOČKO MODERACISKU TITULU

BOŽO,SKOČKO I SAMHAIN ZA MODERATORE

NINKU ZA POČASNOG MODERATORA SAMO DA MOŽE SVOJE DEFKE DA ODABIRA NIŠTA MU VIŠE NE TREBA OPAAAAAAAAAAAA

Како добра "предложите себе за модератора" тема. хехе Ево и ја се пријављујем.

Da podsetim na svoju kandidaturu:

1) Iskoreniću hejt
2) Iskoreniću lajk
3) Iskoreniću sve ostalo, a što ne potpada u tačke pod 1 i 2
4) Svi muški autori će jebati a ženski se poudavati ( što će, nadam se, bar malo smiriti strasti na Forumu )
5) Na naslovnoj neće više biti govana. Naime, biće ukinuta cela stranica.
6) Vratiću Vlasinarba jer nam, reala, svima nedostaje
7) Redovno ću odgovarati na sva vaša pitanja i nedoumice i rešavati vaše, kako autorske, tako i seksualne probleme
8) Napraviću do jaja žurku po mom ustoličenju na brod-restoranu "Gusar". Ulaz besplatan, piće po maloprodajnim cenama.

Za slobodnu, autonomnu i nadasve kontrolisanu Vukajliju - zaokružite broj 58690. Neka vi pobedite!

http://tangosix.rs/wp-content/uploads/2013/02/Srpska-zastava.jpg

Нећеш модерисати.

šaznam... ja bi glaso za njega... doduše, ja sam glaso za DSS...

Одаберите јебача за модератора, има пристојан број поена, врши фотосинтезу на сајту, бановаће металике и ето га лололо

Da podsetim na svoju kandidaturu:

1) Iskoreniću hejt
2) Iskoreniću lajk
3) Iskoreniću sve ostalo, a što ne potpada u tačke pod 1 i 2
4) Svi muški autori će jebati a ženski se poudavati ( što će, nadam se, bar malo smiriti strasti na Forumu )
5) Na naslovnoj neće više biti govana. Naime, biće ukinuta cela stranica.
6) Vratiću Vlasinarba jer nam, reala, svima nedostaje
7) Redovno ću odgovarati na sva vaša pitanja i nedoumice i rešavati vaše, kako autorske, tako i seksualne probleme
8) Napraviću do jaja žurku po mom ustoličenju na brod-restoranu "Gusar". Ulaz besplatan, piće po maloprodajnim cenama.

Za slobodnu, autonomnu i nadasve kontrolisanu Vukajliju - zaokružite broj 58690. Neka vi pobedite!

Da citriram dekana Pravnog fakulteta univerziteta u BL: ''JEDI GOVNA! MISLIŠ DA TE NEKO SLUŠA.''

Ja ću da predložim nekog.

Dame i gospodo(uglavnom gospodo), Neko.
http://vukajlija.com/recnik/autori/2

turite mene za moda, ne obecavam nista al barem znam da cu ispuniti sve sto obecam za razliku od ostalih

turite mene za moda, ne obecavam nista al barem znam da cu ispuniti sve sto obecam za razliku od ostalih

Maggot, podržavam te, tu si ko Čeda, ništa ne obećavaš, najlakše d'ispuniš.

Ја не подржавам Магота!!1
Забранио би моје реакција за одабране...

Ја не подржавам Магота!!1

A dečkonja se trudi, nemoj tako Sejane.

CicaDraza93 - najbolji na sajtu, uvek aktivan, zna da prepozna kvalitet.