Prijava

Šta mislite o ovom fenomenu koji postaje sve popularaniji širom Srbije?
http://www.youtube.com/watch?v=-9QY4IXbPi0

Mislim da je to društveni parazit.

nikad cuo za ovo, iskreno.

Ni ja, aj nek objasni neko ukratko, muka mi da gledam klip.

Симпатична риба, иритантна глума.

па серија нова, нисам гледо можда бацим поглед вечерас ал тешко да ће да ми се свиди.

и ова прва мајку им јебем имају 5 нових серија бре одакле бре одакле

Nebitna, evo ti ukratko. Prekopirano sa sajta prve:

Novi šou program koji će vas urnebesno zabaviti i provesti kroz beskonačno mnogo komičnih situacija u kojima se možete zateći, pogotovo ako je u vašoj okolini Ona. A Ona je „Dama bez blama“. U duhovitoj interpretaciji glumice Milene Vasić videćete zašto je ova žena sve samo ne ono što ste od nje očekivali. Potpuno autistična, krajnje sebična, beskrajno šarmantna, neočekivano prevrtljiva, fatalno zavodljiva i istinski opasna ona je žena vaših snova, ali onih košmarnih. Do sada neviđen format zabavno – igranog, serijskog programa na našim prostorima. Dama bez blama.

Emisija se bavi problemima sadašnjice na duhovit način a sve mi se čini da su u nekim skečevima baš fejlovali.

Zvuči ko loša kopija loše serije - "Seks i grad".

oce bit golotinje?

Recimo, ovo je jedan od retkih skečeva koji me je baš nasmejao.
http://www.youtube.com/watch?v=9L0oAIGivlQ

ako je tebe nasmejalo kontam da je skroz okej.

То је прављено по шаблону хумористичне емисије "Лејдикрахер" једне швапске комичарке. А могуће да је и та швапска емисија прављена по узору на неку америчку, тако то обично иде... На овој Првој телевизији су све емисије такве, 'оћу рећи до детаља пресликане емисије са запада.

Novosadski "Foliranti" (sada "Akademci") uz upotrebu seksualnog objekta kao fronta umesto midžeta iza velikog stola od lažnog drveta, takozvanog mahagovno stola. Izanđale fore, prepravljeni vicevi, strajizmi najgore vrste. Ima Vukajlija puno groblje jačih fazona.

Jesam li napomenuo da mi se ne dopada ništa osim ove ribe što su joj malo ukrivo donje jedinice?

Srbin1389
Симпатична риба, иритантна глума.

+1
Mišljah da je baš kao serija, a ono mu više dođe nešto tipa Foliranti i tako to.

какво је ово срање бокте сад гледам прву епизоду??

јел има ту нека конзистентна фабула ил је то сам скуп неких одвојених скечића?

Gledao sam ovo na tv-u, nešto najgluplje što sam video u životu.