Prijava

Sedplas, šta je po tebi dobar humor? Ja baš volim da sve brige ostavim sa strane i nekad se nasmejem i na banalnu glupost. Ne opterećujem se puno o kvalitetu humora i o tome ko će da me uvredi na osnovu onoga što on smatra šta je smešno i da treba da obratim pažnju na društvo i idem za njim k'o ovca za pastirom.
Hoću da kažem da je emisja većinom promašena i da je mogla bolje da se odradi. Ima dobrih stvari, ali opet nije to to. Ono, gadi mi se pomisao na to da počinju da budu u rangu sa Kursadžijama.

само да се похвалим да имам њен аутограм (са филмских сусрета).
иначе, мислим да скечеви нису лоши, само врло често уопште нису смешни.

ne možeš ovo porediti sa Kursadžijama - Kursadžije deluju kao kontracepcija, a ovo ima uticaj na potenciju... mali, ali ima...

Причајте за Бољи живот шта 'оћете, ал' драже ми је и хиљадито репризирање истог, него ове плагијаторске емисије.

Baš to DBsk, meni je fejl solo skeč. Mislim, da ti se smuči.

Kursadžije deluju kao kontracepcija, a ovo ima uticaj na potenciju... mali, ali ima...

E vala baš.

тај фазон срето, сваки дан могу да гледам душана почека како булазни и бесни и аранђела како јебе мајку свима него ова срања.

Sreto, nije valjda da gledaš "Bolji život"?! Ja potpisujem razvod ako ovaj moj pusti tu seriju dok sam u sobi.

Cccc, svi neki reprizoljupci a ovamo ih oderu od zajebavanja. Jebem mu mater, verujem da ste već ceo scenario naučili napamet. Ne slušam svoju omiljenu pesmu više od 4 puta a kamoli da gledam nešto po ko zna koji put reprizirano. Smuči mi se.

GOVNURDA TEŠKA I NENORMALNA GLUPOST, VATA ME OPASAN TRANSFER OD ONOG SRANJA.

Iznenadnu pojavu Prcka na kraju serijala Srecni ljudi, ne moze zameniti 50 vakijea "seks und siti" limunada.

Doume, slatki doume! Hehehe

ја никад нисам прозиво репризирање серија из 90их, чак сам за то да наставе периодично да се репризирају у наредним деценијама. ал озбиљно.

Погледао сам на прескоке и могу само да кажем да ми се не свиђа.
АЛ ТО НИЈЕ РАЗЛОГ ДА НЕ ПОЗДРАВИМО ГИГУ МОРАВЦА!
http://image.dnevnik.hr/media/images/644x322/Oct2012/60703601.jpg

А сад вам ваљам? Рекао сам да ћете ме правити од блата, мајке вам га шашаве и безобразне!

Ехехехе

Probaaaao sam al ne ideeeee... Nesto je jednostavno pogresno.

само још један лош покушај,ништа ново.

Naterala sam sebe da ogledam jedan klip. Transferčina.

Probaj pojedinačno. I mene je uhvatio blam gledajući celu emisiju.