Prijava

'Cause fuck the orphan kid, lets kill his uncle too. -_-'

Godfather! :D

Aaaa, napokon tema. :3

Pročitao sam sve delove X puta i odgledao svaki film. Aj sad što su u filmu radili sve i svašta, menjali i ostalo, ALI... NE MO'Š DA SLOMIŠ NEPOBEDIVI ŠTAPIĆ, JEBO GA TI!

Najjači trenutak kad keva Visli ubije Belatriks

Najjači trenutak kad završiš osnovnu školu

Najjači trenutak kad ti je humor LVL osmi razred osnovne

JA БИЧАРКИ ПРВО ПРОЧИТАМ ПРЕДГОВОР ПA JE ОНДА JЕБЕМ КУРЦЕМ У ПИЧКУ, ПА ОНДА ЧИТАМ САМ. ТО ТИ JE KAO ПРЕДИГРА.

Godfather! :D

U pravu si! Lapsus. :)

Зна неко да ли у Београду постоји неко место где може да се позајми ХП на енглеском да се чита? Неки амерички кутак или тако нешто?

skini sa interneta, ima sigurno na sto mesta, ja ga imam u elektronskoj verziji negde i na srpskom...

Знам дима у НС.

Па верујем да има на сто места брусе, али некако ми је драже кад држим књигу у рукама него да држим гомилу папира или да се грбим пред компом :)

Ако има у Нс, онда вероватно има и овде, хвала Џорди :)

Trebalo bi da ja imam relikvije na engleskom u .doc formatu. Inače, što neko reče, kakvo detinjstvo, ja sam imao skoro tri banke kad se pojavio, a i sad uoči ulaska u petu deceniju života rado se vraćam Ariju. I ćeru sam zarazio i to prerano, nije imala ni pet godina, ali sam zastao, rekao sam joj da ću treću knjigu da joj dam kad nauči sama da čita.
Edit: Džindžer mi je omiljeni lik.

Lole zato kupi ovako nešto i nemaš problema
http://www.tehnomanija.rs/ebook-reader/prestigio-ebook-reader-per-3162b.html
Ja moj ne bi dao ni za jedan usrani tablet il telefon i učim iz njega što je najbolje ne umara oči

Ja kao Advokado, s tim što je moj omiljeni lik Hagrid :)

Bruce
skini sa interneta, ima sigurno na sto mesta, ja ga imam u elektronskoj verziji negde i na srpskom...

Da li bi bio ljubazan da mi prosledis to na PVT? :)

prosleđen link do torenta

Kidačina. Odgledao sam i filmove i knjige pročitao, čak i na engleskom. Jebote, delimično sam baš lepo detinjstvo imao zbog HP-a, ostaće mi u sećanju zauvek. Kad uhvatim vremena moraću neki maraton napraviti kao pre, da odgledam sve filmove u jednoj noći.
Inače, Snape mi je omiljeni lik, bio i ostao, od početka do kraja serijala.

Може се рећи да су вјеродостојно одрађени само први и други дио што се филмова тиче, дјелимично и трећи. Остало пролив од говнета, читајте Харија Репортера, не гледајте филмове!2

gospode bože, na šta vi satirete mladost