Prijava

Postavio bih skočimiša umesto kurda

Kažnjavati sa 10000 dinara ljude koji se krste u busu dok prolazi pored crkve.
Kažnjavati sa 10000 dinara ljude koji izreknu nešto na ovu foru: "Ne slušam metal jer se deru i vrište.

Nemam ja tu kintu, matoree

- Uhvatio Sašu Popovića, zatvorio ga u kavez, zalepio slušalice na glavu i puštao mu do kraja života jebenog da sluša sve one izrode koje on naziva pevačima. Hranio bi ga na cevku i davao mu vode da što duže živi u agoniji. Ceo Grand bi oterao u Somaliju.
- Sve ljude koji se ne kupaju pa uđu u prevoz da zdibaju bi poslao u logore i od njih pravio sapun. Pa ti posle smrdi po busu jebem ti sve štrokavo.
- Čoveka koji je izmislio pivo sa ukusom kajsije i đumbira?! bi pogubio javno da ceo svet vidi. Ceo menadžment pivare koja je to izbacila na tržište bi poslao da do kraja života kopa kanale. Zabranio pravljenje istih govana.
- Zabranio bi da se nešto zove kafana samo zato što ima karirani stolnjak a nema točeno pivo(veliko) i zidarca. Svakog vlasnika ovakvih objekata bi proterao iz zemlje. Naplaćivanje malog piva više od 100 kinti bi kažnjavao proterivanjem iz zemlje takođe.
- Političare bi naterao da u lancima kopaju kanale do kraja života, bez mogućnosti pomilovanja. To bi im bilo gore od bilo kakvog zatvora ili pogubljenja jer govna u životu ništa nisu radila.
- Vučici, Loksiju i sličnima bi zabranio mogućnost korišćenja interneta!

Odma na početku moje doživotne vladavine bih uveo smrtnu kaznu. Sledeći korak bi bio oštrije kazne za sve nasilnike. Treći korak: Legalizovati marihuanu a posle i drogu. Smrtna kazna za sve koji su svesno krali, pedofile koji su izvršili krivično delo silovanja(ne i one koji se tako izjašnjavaju) uopšte za sve silovatelje smrtna kazna ispred skupštine. Naravno to bi bila atrakcija, kao neki festival.

Сви би шетали голи

Kažnjavati sa 10000 dinara ljude koji se krste u busu dok prolazi pored crkve.

Čemu ovolika ogorčenost prema vernicima? Stvarno slažem se sa mnogim tvojim pisanjima na forumu a ni sam nisam vernik, ali ne kontaom ovo.

Legalizovati marihuanu a posle i drogu. Smrtna kazna za sve koji su svesno krali

A šta onda sa onima koji su krali pod uticajem droge? Dobro, oni nisu svesno krali. Ali onda bi lopovi morali da dokazuju prisustvo droge u organizmu u trenutku krađe? To bi bilo veoma čudno. Onda bi svaki koji hoće da krade prvo se izgudrirao, i onda išao da krade. A to bi urodilo velikim nasiljem i i haosom i opšte komplikacijom u sudskom sistemu. Da razmotriš ti to malo?

Odma na početku moje doživotne vladavine bih uveo smrtnu kaznu.

+1
онда:
-лоповима ампутирање руку
-педофилима и сличним болесницима смртна казна без изузетака
-злоупотреба службеног положаја у сврху стицања материјалне користи и примање мита(без обзира на то колики је износ у питању)- одузимање целокупне имовине до последњег динара+ ампутирање руку
-забрана на педерлук и остале западњачке болештине
-забрана на Мекдоналдс(поред роштиља они једу биг мек,ЕЕЕЕЕЈ!!!)
-укидање свих реалити шуоуооуоуова за век и векова
-укидање радног времена кафани
-забрана деци млађој од 18 на коришћење фејса(обавезно уношење матичног броја при регистрацији,прц!)

има тога још,само не могу да се сетим свега.

(обавезно уношење матичног броја при регистрацији,прц!)

Odlično! Onda neće moći da bude 234320598 istih profila neke žemskinje i te fore.

- Uveo bih zabranu na kosu dužu od 3.53 cm za muške.
- Uveo bih obavezan sport u čkolama (ne računa se fizičko).
- Rasterao bih birokratska gomna, jer da ih nema toliko, ne bismo ni vadili toliko papira, već mnogo manje, ovako mora svako da radi nešto.
- Uveo bih obavezno služenje vojnog roka, na godinu dana, neko preduzeće VP ili kako već nebitno, gde bi vojska gradila, radila, i sl. i tako sama za sebe zarađivala novac (pre podne radi, popodne obuka i sl.)

има тога још

Ali koja vajda pisanju!

Što bi se jedan vjernik krstio kad vidi crkvu? Mislim koji kurac jbt?

Ja ne bih nikad uveo smrtnu kaznu. Takva kazna nekom silovatelju pedofilu ili hladnokrvnom ubici je milost. Uveo bih neku sizifofsku kaznu, tipa jedan dan bacaj kamenčiće na jednu stranu, sutradan na drugu, ako ne ispunis normu bicuj ga, ali ne previse jako da ne moze stajati na nogama vec mu stvorit uslove da mu život bude patnja, da pozeli da se nikad nije rodio, da nikad nije pocino to djelo.
Legalizovo bih kanabis i pocela bi se stabiljka u industriske svrhe koristit, dosta je bilo pamuskog drvnog, industriskog lobija.
Donio bi zakon da politicar ima najmanju platu u drzavi i da se takav nikad ne moze promjeniti. Sve sto stvaras narodu bolje uslove i bolje plate i tebi raste.

A šta onda sa onima koji su krali pod uticajem droge? Dobro, oni nisu svesno krali. Ali onda bi lopovi morali da dokazuju prisustvo droge u organizmu u trenutku krađe? To bi bilo veoma čudno. Onda bi svaki koji hoće da krade prvo se izgudrirao, i onda išao da krade. A to bi urodilo velikim nasiljem i i haosom i opšte komplikacijom u sudskom sistemu. Da razmotriš ti to malo?

Ne znam ni sam što sam ubacio to "svesno"

Deisx
Pod uticajem tvog posta menjam moj zakon. Ionako sam i sam toliko puta govorio da smrtna kazna nije dovoljna za neke ljude ne znam šta mi bi da napišem to za smrtnu kaznu.

Možda bi oko šeste godine života trebalo uvesti neki eliminacioni test inteligencije, pa ko prođe, taj može u školu, a ko ne, da se, hm, reciklira. Sporedna korist bila bi rešavanje mnogih problema na raznim društvenim mrežama i forumima :)

Što bi se jedan vjernik krstio kad vidi crkvu? Mislim koji kurac jbt?

Pa zato što je poznato da Bog više boravi u crkvi nego igde drugde, pa ako se ovaj prekrsti u blizini crkve, Bog će to pre da vidi nego recimo ako se čovek krsti u kafani. I onda će On misliti: kako pobožan ovaj čovek, kad god ga vidim, on se krsti, moram nekako da ga nagradim. To je tajna koju samo popovi znaju, ali njenu suštinu neće da nam otkriju.

Da sam ja neka vlast, a jesam, ukinuo bih ugovore o radu na neodređeno vreme u javnim ustanovama, institucijama i preduzećima.

A šta onda sa onima koji su krali pod uticajem droge? Dobro, oni nisu svesno krali. Ali onda bi lopovi morali da dokazuju prisustvo droge u organizmu u trenutku krađe? To bi bilo veoma čudno. Onda bi svaki koji hoće da krade prvo se izgudrirao, i onda išao da krade. A to bi urodilo velikim nasiljem i i haosom i opšte komplikacijom u sudskom sistemu. Da razmotriš ti to malo?

Tu nije droga kriva. Čovjek koji se ne miže kontrolirati pod uticajem opijata također je neupravljiv i kad nije pod uticajem samo teže dolazi dizražaja. Opijati samo oslobode tu njegovu potrebu. Najbolji primjer ti je ljudi pod alkoholom, neke bace na veseljake i krenu da ljube sve redom dok druge baci na agresivu i željni su tuće. Ne predstavlja problem alkohol već ljudi. Dakle sudi mu za ono što je učinio.

1.Марихуана је дрога, а ко је пуши је наркоман. Ако то није тако, онда ни педофилија није лоша, него је само несхваћена. Ја бих легализовао одмах наркоманију и наркомане, да имају печат на челу, да их разликујемо од нормалних и здравих људи. Па ко хоће нека се дрогира.
2. Забранити гласање људима изнад 55 година, као и онима који не прођу психијатријски преглед и тест опште културе. То подразумева и забрану гласања за све који немају завршену средњу школу, са просеком изнад 3,0.
3. Укинути све партије, и довести на власт дивизију Јапанца, да апсолутно преузму власт. Уједно увести систем политичког надзора састављен од Великог Већа надзорника, кога би чинили политиколози, психијатри, педагози, економисти и друга стручна лица, са минимум 15 година радног искуства у својим областима, уз обавезне доказе о квалитету рада.
4. Прогласити Србију за Федералну Јапанску републику Србију, одану јапанском цару и премијеру.
5. За политичке грешке увести казну од 10, 20, 30 и 50 година друштвено корисног рада (њиве, рудници, чишћење путева, канализација, канала, ``лопата`` по болницама итд)

Marihuna nije droga. Marihuna je biljka koju je Bog stvorio kao i sve ostale biljke(ovo vrijedi ako vjeruješ u Boga). Marihuna je biljka koja raste na planeti zemlji koja je nastala putem evolucije kao i ostale biljke(ovo vrijedi ako ne vjeruješ u Boga)

Čije se supstance zloupotrebljavaju kao droga.

granjka,transferises

Kad smo kod marihuane, ja odoh da je zapalim doći cu ovdje za 3-4 sata diskuliram.