Prijava

Šta... Koj... Kurac...

Džordi pokaži malo poštovanja prema svecu ploditelju Đuri , zahvaljujući njegovim video klipovima naučio sam kako se plode ribe ...

JEBOTE, PA TO ĐURA IZ ŠANGAJA! AHHAHHAHAHAHAHAHAHAHHA MOJ ĆALE GA JEDNOM VOZIO U TAKSIJU UNIŠTENOG OD ALKOHOLA UMALO MU SE NIJE ISPEGLAO PO SEDIŠTU
HAHAHAHAHAHHAHAHAHHA

ako ja kazem da je Kurva,kurva je,ne zato sto je kurva,nego zato sto ja tako kazem..

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA JEBOTE HAHHAHAHAHAHAHAAHA
IZVINI KBO ŠTO SAM KENJAO PO TEMI, HVALA TI ZA OVO!

Стварно није у реду да прозивате дечка који болује од леукемије...

ĐURA JEBE I NAJROĐENIJE !!!
ĐURA EDIPOVAC OLOLOLOLLO

JEBOTE, PA TO ĐURA IZ ŠANGAJA! AHHAHHAHAHAHAHAHAHAHHA MOJ ĆALE GA JEDNOM VOZIO U TAKSIJU UNIŠTENOG OD ALKOHOLA UMALO MU SE NIJE ISPEGLAO PO SEDIŠTU

Zbog ovakvih stvari volim ova sizenja.

Jel gotivis mesta poput splavova ili vise volis da zablejis u parku? :)
nije bitno mesto,bitna je osoba koja je pored tebe.

ĐURA ROMANTIČAR PLODI BIČARKE STIHOVIMA KOJE SMIŠLJA DOK MU RIBE BLAJVAJU UZ PESME BALAŠEVIĆA

За овакве људе кастрација. Хемијска, наравно, нисмо дивљаци. Убиство је преекстремно. Осим кастрације, која би спречила слање оваквих гена у будућност, још и забрана приласка нету, јер и полуција коју он прави исто може искварити неки мозак. Локујте ово, јер овако он побеђује, ретард јесте, али и он зна да је и лоша репутација, ВРХ репутација. Немојте да људи сазнају за њега, молим вас.

Jebote, ja imam 6 zajedničkih prijatelja sa ovim idiotom. S kim se ja družim.

enemyofthefreeworld

Стварно није у реду да прозивате дечка који болује од леукемије...

Pa i ja sam jednom dobio pičke na spiku kako bolujem od leukemije, ono ćelavost je čudo.

BOŽO, ŠTA BI NAŠ LEO REKAO DA VIDI OVO?

fak mene ta riba zvala leo ololololoo

http://eofdreams.com/data_images/dreams/tank/tank-05.jpg
sve ove sa aksfma i fejsa postrojit ispred ovoga i stisnut crveno dugme i otići na kilu prasetine i pivkana.

HAHAHAAHAHAHHAHAHAHAAHA

fak mene ta riba zvala leo ololololoo

Леокемичар? лололо

Kakva koincidencija, otkrio sam ovog lika i metio na transfer pre par sati, slcajno naleteo na jutjubu.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/315045_434470329923841_1079698581_n.jpg
Djura pičkolizac

LOLO, VULE, JA SAM TAD I VIDO, ZATO SMO I OTVORILI TEMU.

ĐURA OTKROVENJE!

Sta si najlepse uradio zbog devojke,osim onog grafita,sto je stvarno za pohvalu? :)
Uradio sam vise grafita za vise devojaka....al aj dobro,recimo ovako,posto je moja i od jedne bila omiljena pesma I u drugi svet zajedno od Mr blacka.. pa sam ja dosao u kontakt sa njim,i zamolio ga da uzivo otpeva tu pesmu njoj,jer je oobozavala tu pesmu,ucinio mi je,plakala je dok je slusala.....
pa eto,veza npr 4 meseca,ja nisam ni pomislio da prevarim devojku,iako sam svaki dan imao prilike.. onda sa jednom devojkom sam imao zabranu u policijskoj stanici da se vidjamo,pa smo ja i ona pobegli od kuce,4 sata je bila poternica za nama,jest da su nas nasli,ali nama je bilo lepo na plaziii^^
da ne bi jedna devojka cekala autobus 2 sata,uzeo sam bicikli od nekog lika,i otisao po nju baisom ahahahah do grada,i nazad je vozio na stangli,verujte mi ne bi to svako....oprastao sam prevare...bilo je jos mnogo stvari,samo sad mi stao mozak,idem da spavam,bar nisam rekao kao onaj feget relja ''voleo sam je vise od svih'' to je izgovor je nista nije uradio...tako da odo da legnem,gledajte moj novi klip,nadam se da vam se svidja,cujemo se,pozz. :)

BUDI KAO ĐURA; BUDI DŽENTLMEN