Prijava

Dakle, već smo na sredini takmičenja. Evo spiska parova i izraza koje treba da definišu:

U četvrtfinalu će svoje spisateljske sposobnosti odmeriti:

Par broj 1 definiše izraz Primate li evre?:

glavni
vs.
M70

------------------------------------------------------------------------

Par broj 2 definiše izraz Trasiranje:

MileBubreg
vs.
dr-house

------------------------------------------------------------------------

Par broj 3 definiše izraz Ide nekako:

Count Zero
vs.
дебели пацов

------------------------------------------------------------------------

Par broj 4 definiše izraz Referentna tačka:

proviron
vs.
taedium_vitae

------------------------------------------------------------------------

Rok za pisanje je do večeras (utorak), do 20:00 časova.

Linkove ka napisanim definicijama dueldžije mi mogu poslati na PVT,

Тема одлична, ђасви ми се.

Znači i tebi je pala na pamet one scena iz nikad izvini kad labus pozdravlja vuka 'dobar dan predsedniče, kako ide?', a iz kabine izviri koštunica 'pa ouvaaj, išlo bi doobro, samo kad me ne bi non-stop prekidali'.

Не баш, имам другачију идеју :)

Zamolio bih Zyclona da ponovo prebroji glasove mog suparnika u drugom krugu i mene, pošto sam uzeo da brojim nakon zaključavanja teme i skor je 31-27 za Hausa. Ili je neko editovao postove, ili je došlo do greške u računanju.

E jesi lud i po leđima, sudijska se ne poriče.
Inače po meni si totalno zaslužio, jeste ti definicija bila malo grublje napisana ali motiv je baš svakodnevan i raširen u narodu, bilo mi baš krivo kad sam video skor i glasove na prve dve strane.
Nažalost, ovde se moja podrška okončava, stavio sam silne pare na bubrega.

Loše si ti prebrojao provirone, ali sam i ja pogrešio - permutovao sam skor. Naime, na papiru sam udarao recke i kada sam prebrojao, samo sam zamenio cifre - tebi sam upisao njegov skor, a njemu tvoj.

Ispravljeno je na kraju. Čestitke Hausu i srećno protiv Bubrega.

Ciklona ucenjuje kladioničarska mafija!!!1 Čime su pretili, razmodom? Da će da puste tvoje kućne snimke? lolo
Da proviron nije pošten čoek ko što jeste šta bi bilo pitam ja vas? Mora se stati na put kriminalnim aktivnostima! TOLE LOPOVE!!! Dole kladioničarska mafija, mora Bili da se privede na ispitivanja on je otvorio kladionicu!!!123

Sejo_govedo
vs.
taedium_vitae

SPREČILI STE DUEL DŽONIJA I DEKIJA NELORDI JEDNI!

Viš ti to Manč? Tek mi sad krivo.

Ovo su izrazi sa one stare teme sa idejama? Prepoznajem neke svoje, a vidim da je tamo pola postova pobrisano.

odgovor: nije baš pola, ali jeste jedno pet strana. Pošto je dosta izraza odande definisano do sada, uzeo sam da malo sredim temu i da sklonim izraze koji će se koristiti ovde.

Nemam neta, crko. Prepustam Dzoniju da nastavi umjesto mene.

Jebote, uzeo sam Dzonije za 1 glas.

Jebote, uzeo sam Dzonije za 1 glas.

Frka bila lolo... znači ima nade za moj koncept.

Nemam neta, crko. Prepustam Dzoniju da nastavi umjesto mene.

Ja sam svoje učešće završio, ipak hvala Sejo što si me odmah nominovao :)
Ipak, ako ne napišeš Taedium je direktan pobednik

Ma pustice Ciklon, srce je on. Ja sam stvarno sprijecen. Puko grom, sve sprzio :)

Znam ali bolje da samo onda ptođe Taedium. Tako mi deluje ispravnije nego ja da pišem.

Jbt, sejo, kako se sad javljas?

Dobro, ali ja svakako mislim da danas neću stići da napišem. Mada i deluje mi pošteno da prođe Tad direkt, a opet žao mi je što i Sejo neće napisati defku. Ovo je zajebana tema, pa tripujem da bi dobro odradio.