Prijava

Ljudi, koji vam je kurac, zašto bi Nikolaja Velimiravića izbacili?

navedi 1 (slovima: jedan) razlog zašto je on pozitivna ličnost, a ne zašto bi bio na listi

Александра би задржао, мислим да не можеш кривити неког што су Хрвати говна сем Хрвате. лооло

Можеш га кривити што је лош државник, и што је усрао земљу.

Па била је добра док је био жив, а после су је остали усеравали...

Усрао је он тим потезом, остали нису морали много да се труде.

malo mi je debilno ovo svojatanje odredjenih ljudi, verovatno se tokom zivota izjasnio ko je i sta je tako da bi proglasenje mrtvog srbina za hrvata i obrnuto bio veliki greh za tog coveka.

mozda kajzen fali? lol ceca? karadzic, mladic? nole? tole? tarabic? milan tarot? patrijah pavle, bata zivoinovic, kusturica

e marko jaric, od ovih 100 pobrojanih niko nije jebo adrianu limu

Саши је мало зинуло дупе да буде велики краљ у великој држави и зато нас је усрао. Технички, могли смо као Србија да имамо целу Славонију и нешто мало Лике и Далмације, и границу са Црном Гором, али нас је сјебо.

navedi 1 (slovima: jedan) razlog zašto je on pozitivna ličnost, a ne zašto bi bio na listi

Ako može Pašić da bude na listi može i Nikolaj. Velika ličnost, bar za mene. Neću da ti navodim razloge jer si i ti upoznat sa njegovim likom i delom kao i ja.

Ako može Pašić da bude na listi može i Nikolaj.

хахакаква амплитуда :)

Где је Ђорђе Вајферт? Где је Марко Миљанов? Владика Данило?

Bogara ti poljubim, što nisu državnici i ratnici, to su sve neki pesnici, pravnici, istoričari, kompozitori, kurci i lelemudi, inženjere jedva nabrojati na prst jedne ruke!!!1 Dodati Miomira Vukobratovića. Država duradi nešto!
Ko ne zna ko je Miomir Vukobratović: ↓

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1040663
http://en.wikipedia.org/wiki/Miomir_Vukobratovi%C4%87

Пашић јебе Николаја шугавог огромном курчином. Кад смо код таквих јебача, где је Пуниша Рачић? Убио је усташу у сред скупштине, ало бре!

Ako može Pašić da bude na listi može i Nikolaj. Velika ličnost, bar za mene. Neću da ti navodim razloge jer si i ti upoznat sa njegovim likom i delom kao i ja.

čuješ li ti sebe uopšte

elem, ne znam šta je presudan kriterijum kad se ubacuju pisci i umetnici uopšte. zašto bi pre na listi bio lupam milan rakić nego oskar davičo i sl. mada za daviča je verovatno i jasno zašto nije tu, jer je bio 'komunista'. i danilo kiš bi mogao da se nađe tu

И где је Радомир Лукић?

nema ga vojvoda Kosta Vojinović, ccc

Нема га ни војвода Вук

Стварно, што нема ниједан војвода? Путник или Мишић, Бојовић, неко...

Богдан Маглић, нуклеарни физичар, један од твораца концепта хладне фузије. Био председник Корпорације за вишу физику на Универзитету Принстон и руководилац у НАСА центру за васионску технологију

ja i inace svoju fuziju volim ladnu, plus za njega.

Ричард Милановић, поглавица индијанског
племена Агва Калијенте. jedina jaca stvar od jebanja adriane lime je da uspes da postanes indijanac, pa jos poglavica.

ladno ne vidim vojvode na listi, o čemu mi pričamo onda ovde?!
edit: tue mišić, tue putnik, al nema ispred imena da piše VOIVOD!