Prijava

Voleo bih da pravim kupažu kabarne sovinjona, marloa, muskat hamburga sa mirisima divlje ribizle, citrusa, kore pomorandže tonovima kedrovine, brazilske device, barik bureta, divlje ruže i da ugostim emisiju "Vino i vinogradarstvo" i da jebem voditeljku Jelenu u podrumu zauvek.

Voleo bih da pravim kupažu kabarne sovinjona, marloa, muskat hamburga sa mirisima divlje ribizle, citrusa, kore pomorandže tonovima kedrovine, brazilske device, barik bureta, divlje ruže i da ugostim emisiju "Vino i vinogradarstvo" i da jebem voditeljku Jelenu u podrumu zauvek.

I ja bih jebo Ildu Šaulić dok mi Jelena Broćić liže muda.

Uf.

ja bih jebo Ildu Šaulić dok me Bata Mirković drži za jedno jaje a Sanela za drugo a Šaban peva i plače najlepša ženo vremena svih.
Da se vratimo na temu;
ima li neko vinograd?

http://www.vladars.net/sr-SP-Cyrl/Vlada/Ministarstva/MTT/RootImages/_w/Pomocnik_ministra_za_trgovinu_Dusanka_Tegeltija_posjetila_Vinariju_Jungic_JPG.jpg
http://www.ugostitelj.ba/1378,vinarija-jungic.html
Da izreklamiram vinariju iz svog kraja , mada smatram da kvalitetna vina nije moguće proizvesti na ovim terenima koji su sjevernije , ali svakako ovi vinogradi su kul trik za obmanu turista posadiš malo grožđa pukneš spiku kako je tvoj čukundjed pravio šardone prije 150 godina i praviš solidno vino kupujući grožđe iz makedonije ili neke sunčane zemlje . Sve u svemu fino mjesto za zavariti buksnu i popiti čašicu dve .

Poserem ti se u vinariju.

Ne znam da li je istina u vinu, ali znam da sam se prvi put u životu napio od nekog belog vina na ispraćaju komšije u armiju, nije imalo ni etiketu na boci. Prekid filma. Našli me sutradan u kanalu pred kućom.

ima li neko vinograd?

Imam ja nekoliko redova, ove godine prvi put je dovoljno rodilo za vino. Sad baš gledam šta ću. A zaista je istina u vinu. Вино веселитъ серъдъце чъловека.

koje vino? Kako ga praviš?

Imam vranac, a ovo je četvrta godina otkad je posađeno, prvi put imam dovoljno za vino, tako da ću ga praviti kako mi bude rekao iskusni komšija vinar :)

deda moj u dalmaciji ima vinograde.razne sorte grozdja.znam da su u podrumu bila ona ogromna burad koja se sklapaju iz delova.mnogo soma litra,tako nesto...ne ide deda vise tamo.bila bi to dobra opcija za kintu jer ima tih vinograda tamo pun kurac,al jebi ga,prestali smo da se gotivimo sa ustasama.popickale se komunjare.bez lazne skromnosti,strucnjak je za vino,vrhunski...time se bavio citav zivot...jos u dalmaciji,gde je pogodno tle za gajenje vinove loze.

za koliko bi prodao imanje?