Prijava

ako...tamo ima jedna ustanova gde se regrutuju oni sa posebnim potrebama.

2005.godine u ns bila najgora poplava.skoro,pa da se dunav na keju izlio.uglavnom,ceo kamenjar bio poplavljen.dolina lopova je spasena tako sto su burzuji trilijarde dzakova stavljali ispred kuca.toliko grad nije imao na keju.normalnoj raji vikendice poplavljene.

2005. Потерало војску да носи џакове. Обичне војнике, а Бога ми и ове цивлине. Изгледа да је неко усмерио војску да спасе највредније. Ко ће сада да им носи те џакове? Нема више војске.

ја сам студирао у највеселијем и најпозитивнијем граду, Суботици.. каквог света? па вама да није студената и британског фестивала, највећа атракција (буквално) би вам био дебели Чанак на моторним санкама.

највеселијем и најпозитивнијем граду, Суботици

LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO jes' jes' čuo sam, ljudi glume pinjate koliko su veseli.

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAA

Јесте весела Суботица, чујем приче како људи устају и свирају у тамбурицу свако јутро. Поздрављају суседе на мађарском.. лепо тамо..

Ја сам на брду изнад Дунава, таман чим надође поплава ја лепо одем до Гардоша да гледам Главну улицу како завршава под водом..

jes' jes' čuo sam, ljudi glume pinjate koliko su veseli.

Ahahahahahahahahahh
Pozdrav sa Stare Planine, posto su obezbedili WIFI konacno, sedim u kanuu, imam laptop, Zmajoples i praline i ovo vam pisem sa Midzora.

Ajde momci nismo tako loši, ima stvari u čemu smo najbolji. U stopi samoubistava.

ја сам студирао у највеселијем и најпозитивнијем граду, Суботици.. каквог света? па вама да није студената и британског фестивала, највећа атракција (буквално) би вам био дебели Чанак на моторним санкама.

ne lupetaj gluposti,bulju bi dao da si u ns.a kada napises najveseliji i najpozitivniji,imam utisak da si nasao ljubav svog zivota dok si studirao.
decka...u subotici najveca faca jozef kasa kada ode na pijacu.ustvari,tu je i udruga hrvatskih opstinara.oni su isto kul...

inace,jel neko zna kakvo je stanje na becarcu trenutno?jel ima obale?pitam zbog rostilja.kao fora,otici,jesti,piti i te fore...

брате, то је било иронично, који ти курац?

brate,kada ti pomenes kurac,nekao je krajnje gej.ono,najveselije i najpozitivnije...

Бог шаље кишу Небеском народу, како бисмо могли да изградимо канал до Солуна!

mene bole kurac,ja sam na brdu

НА ВУКОВАР ПОПЛАВЕ ВОДЕ ДА ОСВЕТЕ СРБСКЕ БОРБЕ!

Potopljena Karađorđeva ulica u Sremskoj Kamenici. Mediji nešto neće da jave. Ako krenete na put, zaobiđite Sremsku Kamenicu.

Дунав у Футогу није ни близу нивоа из 2006. Чим су извели краве на пашу подно насипа, значи да није страшно