Prijava

NARAVNO DA ČITAMO. Kad sam bio klinjo uglavnom sam čitao Alana forda, betmena i pomalo Dilana(sve dobijao od burazera). Skoro sam opet počeo a ni sam ne znam da objasnim zašto, jednostavno mi dunulo, ali sad osim ovih stripova koje sam čitao ranije čitam i Zagora, Mister NO-a, Helboja i Komandat Marka.

Čitam izdanja Veselog četvrtka, jedna od gotivnijih epizoda mi je Poslednja Tula

http://static.kupindoslike.com/Zagor-odabrane-price-19-Senke-nad-Darkvudom_slika_O_5510929.jpg тренутно ово читам. Појављује се Едгар Алан По, јебе надреално.
380 страна уживанције

AJ SAD CU I JA KOJU SLIKU DA PUKNEM

nesto ne radi dodaj . rs
al pokusacu naci na netu

ovo mi je najdeblji strip ikada koji sam citaohttp://img809.imageshack.us/img809/3438/finaltiz.jpg

Koliko ima strana?

I ja sam čitao ovog Demona ludila, mnogo dobar strip.

Proguta mi post jebote...Hraste, odabrane price imaju 300+ kolko se secam...uostalom imas sve na sajtu Darkwood-a...ja tu narucujem :)

A Demon ludila je O-D-L-I-C-A-N.

A pa dobro... Vidim ima dosta ljubitelja stripova ovde. Drago mi je da to vidim... :)
Mister No i Dilan dog su mi favoriti od Bonelijevih stripova, a jbga Zagor mi je kao Miki Maus, Dusko Dugosusko, Supermen, Fantastic Four. Klasican prvi lik u nekoj seriji, a ja to ne volim. Mada sam ga gotivio kao klinac, ali bili su mi ipak bolji i kapetan Miki, mali rendzer, veliki Blek...

Demoni ludila je pisao Sklavi ako se ne varam, to nikako da kupim... Imam brdo Zagora, mada mi je Dilan favorit, sada sam posvećen kolekciji DD.

Drago mi je da nas puno ima na vukajlii

Прочитао сам данас Месец костура и није лоше.

One knjige zagor su veoma dobre ali nazalost dosta skupe

Procitao sam na nekom forumu da bi se mogla pojabiti nova izdavacka kuca za stripove

Videh na studentskom trgu covek prodaje POLOVNU Zagor knjigu za 2000 .

Дајте неки предлог специјал или одабране прича да купим ових дана.

Први специјал који је Весели четвртак издао је мени много добар. Не мрем се сетити како се зове...