Prijava

jebo bi nekoliko vrsta zasticenih zivotinja, al nemam milion eura

JEBEM VAS RETARDIRANE!!! ZA ZA ZA !!!!!!!!
Pitanje je ko bi se od vas jebao za te pare, ko bi jeo tudja govna, ko bi srkao konjsku spermu, pustio da ga kinezi udaraju macetama, donirao oba oka..... A ne SA nego ZA !!!!

Ja bih sa tim parama kupio zvezdu i ugasio ih ko kk!

ja sam rasan

JEBEM VAS RETARDIRANE!!! ZA ZA ZA !!!!!!!!
Pitanje je ko bi se od vas jebao za te pare, ko bi jeo tudja govna, ko bi srkao konjsku spermu, pustio da ga kinezi udaraju macetama, donirao oba oka..... A ne SA nego ZA !!!!

ok, al sta mi vredi da ti govorim to kad nemam milion dolara? jel imas ti mozda ideju kako da ja dodjem do njih?

ok, al sta mi vredi da ti govorim to kad nemam milion dolara? jel imas ti mozda ideju kako da ja dodjem do njih?

Evo da ti sad dodje seik i kaze popusi mom konju kurac i dobices milion evra. Da li bi to uradio. U tom stilu je ova tema.

zasto bih dao tolike pare za nesto sto ne volim da radim?

Al si ti glup!!! Pa pise ZA to znaci sta bi uradio ZA te pare. A ne SA tim parama

nisam ja kriv sto si ti lose napisao glupane jedan, ti si glup kad ne znas jedno slovo da pogodis, a posle vredjas ljude okolo

Pa gde sam ja napisao SA? Nego ti ne znas da citas.

HAAHAHAHAAHAHAA!!! Jebe lud rasnog, ili rasni ludog, ili iskrivljenog... glavnom jebanje na nivou...

Napustio faks, koji će mi kurac u tom slučaju.

Pa to ti govorim svo vreme, PROMASIO SI SLOVO, i sad su drugi retardirani sto ti neznas da pises...

Napustio faks, koji će mi kurac u tom slučaju.

:D

PA NIKO NE CITA NASLOV TEME!!!
ZA I SA SU 2 RECI !!!
IMAJU RAZLICITO ZNACENJE!!!!
KAKO TO OBJASNITI????
KO BI TI JOS DAO MILION DA NAPUSTIS FAKS?

kupio tri satana i 25 garaza i izdavao

Naslov sve kaze

Шта сви коментаришу кад је наслов већ све рекао?

KO BI TI JOS DAO MILION DA NAPUSTIS FAKS?

JEbem ti Sunce ludo, jesi napisao šta bih uradio za milion? Napustio faks. I dobijem milion da se zajebavam posle, bole me kurac.

kupio tri satana i 25 garaza i izdavao

Što garaže jebote? Lokale, ako ćeš več da izdaješ, mada milion na kamatu u banku, 40 000e godišnje dobiješ. A možeš i 1/6 Đurinog lokala u Knez M. koju je on kupio za 200 000 marona.

Za milion evra bih uradio kuću.