Prijava

I odselio tamo da živiš ili nastavio ođe đe te svako zna i zajebava?
Ako odeš tamo onda si opet sjebao život sebi jer si promijenio sredinu skroz, ali onda opet više si odsjebao živote te đece nego što si sjebao svoj valjda... Zanimljivo... mada ja bih ipak radije otvorio lokal u centru i to po mogućnosti ne svojom guzicom lel.

Svašta, brate, mnogo je to para.

I odselio tamo da živiš ili nastavio ođe đe te svako zna i zajebava?
Ako odeš tamo onda si opet sjebao život sebi jer si promijenio sredinu skroz, ali onda opet više si odsjebao živote te đece nego što si sjebao svoj valjda...

Dobro, uzeo bih 100.000 i platio profesionalca da poubija sve koji nešto o tome znaju, i onda otvorio sirotište sa ostalih 900.000 i živeo kao dobrotvor ne-peder do kraja života, u svom mestu.

Interesuje me samo, kada bih zaradio tih milion evra prostituišući sebe na najodvratnije načine, i da odem s punim koferčetom pravo u Patrijaršiju i kažem: tako i tako, pare sam zaradio bludom i grehom, ne kajem se ni zbog čega, evo vam pare, završite onaj Svetosavski hram, ili dižite neku crkvu, šta god... Da li bi pristali?

To je bilo retoričko pitanje?

Dali bi ti i oni još milion za te karače u dukat.

ЈА БИХ ОЧО У БОСНЕ УШО БИХ У БУРЕКЏИНИЦУ И РЕКО БИХ "ДАЈТЕ ЈЕДАН БУРЕК СА ЗЕЉЕМ" ПА МАКАР МЕ УБИЛИ ТО БИХ УРАДЕО!

Da li bi pristali?

Већа је захвалност оног ко дугује више па му се греси опросте, његова је хвала на небу већа. Сигурно ће да приступе са радошћу да ти отпусте велики грех. Велики грех, велике паре. Ситни грехови нису на небу похвала...пише тако а они се држе Писма, не доводи то у питање.

Црква нас подстиче много да грешимо да бисмо се много захвалили. А када смо безгрешни, онда не дајемо паре, па Црква каже нико није безгрешан.

Сигурно ће да приступе са радошћу да ти отпусте велики грех.

Ne mogu ako se ne pokajem, to je kvaka :)

Па у реду је гајити љубав према византијском стилу градње и архитектури цркава, није то неспојиво са раскалашним стилом живота. Можеш се консултовати о томе и са Качавендом.

Али епископ даје последњу реч, ако си добар са њим...али како да истичеш да си непокајани грешник и у исто време да ктиторишеш.

kupio bih punjač za laptopt. ovaj prekida.

Pa nista kapitalno ne bih uradio sto ne bih i ovako ili za mnogo manje pare. Van toga otisao bih recimo da odradim jedan ugovor u Kataru ko sto je otisla ona MajaPi dve godine. Odlezao bi robiju isto toliko umesto nekog. Otiso u neku vojsku, koju oces, legiju bilo sta isto dve godine. Radio koji bilo fizicki posao 14 sati dnevno dve godine. APSOLUTNO izasao na megdan kome bilo i u cemu bilo. Predavao neki predmet u osnovnoj ili srednjoj bez da bijem decu dve godine. I tako.

Predavao neki predmet u osnovnoj ili srednjoj bez da bijem decu dve godine.

Ovaj deo sam čekao ;)

Ни са ових милион што имам не знам шта ћу...

sa milion evra uradio bih tetovažu

Čudno je koliko smo različiti, neko bi dobrovoljno i džabe uradio nešto što neko drugi ne bi ni za milion evra. To pokazuje da nisu bitne pare, nego čovek. Ovo je humanistička misao.

Samo da kažem da i dalje "milion dolara" zvuči bolje od "milion evra", iako je manje.