Prijava

Прокоцкао, што би друго?

e da gospodine robine i ja isto

Је ли могуће да је 90% одговора на тему што би урадили са тим парама, а не ЗА те паре ка' што је наслов теме

ja sam stavio OBA hahaha

Vratio neke dugove xexe

jesi se tapiro pupete?

edit: OPET

spavao sa predebelom zenom koja je polomila kicmu kamili koju je htela da jase

....Platio da mi skrate kurac, da mogu da jebem nesto u zivotu.....

Učlanio bih se u URS.

Učlanio bih se u URS.

I voleo bih to.

rasni, ima ljudi koji ne bi ni za sto miliona prešli u partizan
http://www.youtube.com/watch?v=kAVCrE6Piwg

Pa jebemu oca, nije pitanje što bi ste uradili SA milion eura nego što bi ste uradili ZA pomenute pare.

Pa uradio bih dosta toga osim što ne bih pružao seksualne usluge istom polu i osobama suprotnog pola mlađim od 18 godina.
Ako se snima ono što radim, onda bi se lista stvari značajno suzila.

EDIT: Ako bih već i dobio te pare, onda bih dao 200k u humanitarne svrhe, uložio 700k u nekretnine od kojih bi jedna bila i neki lokal u centru, 100k u banku neku van države i živio bih tako do kraja života bez da podignem išta teže od kašike.

pa jebiga Pazle, ja i napisao ZA, a ne SA

PA jebi ga Bruse, ja nijesam ni rekao tebi konkretno, nego gledam većina šta piše.

Pa uradio bih dosta toga osim što ne bih pružao seksualne usluge istom polu i osobama suprotnog pola mlađim od 18 godina.

A što da ne, ja bih i to, pa bih posle sagradio prihvatilište za decu bez roditelja, ili narodnu kuhinju za gladne... Šta je moje telo prema dobrobiti nemoćnih?

Jes' ti sagradiš prihvatilište i onda tu đecu zajebavaju i kažu im kad ih neko usvoji ne samo da su usvojena, nego da su usvojena iz prihvatilišta koje je osnovao peder.

Прочитала "са" и почела да пишем. Дамн.

Значи, да урадим нешто што ће да вреди милион? Па није то уопште тешко, само не могу сада да детаљишем у вези рекламирања.

Jes' ti sagradiš prihvatilište i onda tu đecu zajebavaju i kažu im kad ih neko usvoji ne samo da su usvojena, nego da su usvojena iz prihvatilišta koje je osnovao peder.

Pa da li bi pisalo na spomen-ploči na ulazu u sirotište "Ovo sirotište svojom guzicom osnova taj i taj"? Mislim da ne bi, osnovao bih sirotište tamo gde me niko ne zna.