Prijava

KAD SI BEZ ŽELJEZA NISI SAV SVOJ

SVA SAM OD ŽELJEZA, ZATO JE I OTIŠLA!

Ако насиље рађа насиље

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/085/283/philosoraptor.jpg

да ли то значи онда да је свако насиље породично?

ХАХАХАХА СТЕЦАНЕ!!!

сад кад попијем бан јер не знам где је граница доброг зезања лоло

možda i bi da nisi toliko blizu istine ;(

Stevane nisam o ovoj temi samo govorio. Generalno tvoje ponašanje je katastrofalno, a imaš ozbiljan žuti karton.

Brate, ajde ubij se više jbt.

Stevane, šta se izvinjavaš debilima, sad se osećam kao da sam branio neku ženu od muža nasilnika a ona rekla da sam lažov kad je došla murija. :)

Pozdrav, i javite mi ako se promeni mod garnitura, dođe neko osim Nat Nat babe, Agilnog pičke, Džonija Partizan ale ale, Ciklona ludaka i Smarka proteini belo meso, pa me odbanuju. Pozz.

Гвоздени, поуу брт.

Stevane, šta se izvinjavaš debilima, sad se osećam kao da sam branio neku ženu od muža nasilnika a ona rekla da sam lažov kad je došla murija. :)

хахахахах

А реко ајде у духу празника и то, али јесам зажалио одмах након његовог одговора.

Хвала на подршци, брате.

Porodicno nasilje uopste ne postoji u toj meri u kojoj ljudi misle, veoma je retko da se bas neko nasilje sprovodi. Par samara nije nasilje da se razumemo.

Pseto

ne ignorišem. mir u porodici održavam tako što redovno tučem ženu i svastiku. jebiga mora se.

Glavni svastika se ne bije, ocekivao sam od tebe da to znas.
pseto

Ja ponekad udarim majku, ali to je više u samoodbrani. Tako da nema govora o nasilju.

Шта бре породично насиље, а кад су они мене тукли кад сам био мали и нисам могао да се браним?

Kad si bio mali, znao si svoj pravac, oni bili katolici a ti pravoslavac.

Е, да... Они били комунисти, а ја био дете, играчка за стрине и тете. Али две су биле тете лоше и добре према мени, па још увек не могу да схватим шта се то дешавало. Мислим, из моје перспективе схватам све, али шта је њима био у глави...

"Zašto baš ja", ultimativni odgovor prosečnog čoveka na situaciju kad treba da drugom pomogne

Lik iz sela odbranio komšijinu ženu od tog istog komšije koji je tukao i prebije komšiju. Ova za to vreme pozove policiju i kaže da ga ovaj delje od batina i lik najebe.

Ko im jebe mater, znale su za koga su se udavale. Nek mi se napuši kurca i Miki Manojlović, Jugoslav Ćosić i svi govnari što su snimili onu reklamu. Htela si opasnog momka? Pa koj ćeš kurac onda!