Prijava

pa što te baš to zanima?

Jer ljude loži crna hronika. Svi se mi zgražavamo, ali nam dušu hrani kad čitamo šta sve neko može da uradi. :)

Nije zbog toga Nebitna, mada delom sigurno i zbog toga.

Čekaj, hoćete da kažete da u Srbiji postoji nenasilna komunikacija i regularan odgoj mladih bez pribegavanja fizičkom nasilju?

'Bem im mater 'Meričku, u svaku tradiciju nam se mešaju, ali u svaku.

Не игноришем, али подржавам.

Aako neku devojku privlače nasilnici, zar to ne znači da ona ima neku psihopatologiju, urođenu ili stečenu, koja je sprečava da zdravo rezonuje i živi kvalitetno?

Znači upravo to. Ali rešenje je u izlaganju svoje podsvesti dnevnom svetlu. Za šta veruj mi treba muda, jer je svašta tu potisnuto. Ali dok god beži od toga, neće misliti da zaslužuje išta bolje od tog debila koji je lema.

čake, pa ti izgleda nisi čitao celu temu, i sasvimnebitna i ja smo pričale iz svojih iskustava... a što se tiče ostalih, zašto bi iko morao da to iznosi ako ne želi? to su izuzetno bolne stvari, moraš da dozvoliš da ljudi ne žele da iznose to na jednom forumu kao što je ovaj...

Lemajo i Nebitna, jel vas prebio ćale/momak nekad jer niste na primer spremile večeru? Ako jeste onda ok, mislim ne ok, al kapirate, to je lično iskustvo. Ne pričam o "moja drugarica" ili "jedna komšinica" pričama.

A pročitao sam celu temu, dobro ne celu, ali 90%, neke postove sam samo preleteo.

Čače, mislim da ne kapiraš osetljivost tematike, a meni sad puca kurac da pišem roman i objašnjavam ti. Tol'ko od mene. Smorila me ova tema.

Mene ćale jednom pogodio seikovim satom u glavu dok sam se mirno igrao sa svojim lego kockicama..

Hteo frajer da popravi sat da ga otvori i naravno još više zajebo i bacio ga i paf mene u čelenku..
Mislio sam da ga tužim al smo se dogovorili van suda (kupio mi rumenko i dugu devetku na kuglice)

EDIT: Da budem malo ozbiljan, po meni je ovde bitniji taj finansijski momenat nego taj psihološki koji vi spominjete..
Kad bi se gledalo procentualno žene koje su bile žrtve nasilja su uglavnom domaćice, neke ruralke kojima je bio cilj da se udaju u 18toj i naprave buljuk dece i budu prave srpske domaćice.. I jebiga, kad počne da je mariše ovaj njen onda prvo sebi postavi pitanje šta kad ga napusti.. Nema posla, završila osnovnu, njeni roditelji penzioneri (ili pomrli)... Plus ako još sa ovim ima i decu, pa kako će njih raniti....

Naravno ima i slučajeva kad se biju te emancipovane savremene, al to uglavnom traje par puta ako šminka može da popravi da ne vide na poslu ili njeni.

pa eto čače, ja sam ti dala primere. ako hoćeš detaljnije, moraš me vodiš na piće :)

Kapiram ja osetljivost tematike, jer sam je osetio u svojoj okolini, a ti ne moraš da pišeš ako nećeš.

EDIT: Aha, vidim sad Lemajo da si ubacila tamo u postu da je sve iz ličnog iskustva.

У БАРАБЕ ПОЗНАЈЕ СЕ ЖЕНА, СВА ЈЕ МОДРА, СВА ЈЕ ПРЕБИЈЕНА ХЕХЕХЕ

Једва чекам да се оженим, досадило ми да бијем мајку.

DA SI MOJA IZ OLOVA DJUKO, JA BIH TEBE KO KOBILU TUKO !

ЈА ЋУ У ПОЧЕТКУ САМО КЕРА ДА ТУЧЕМ, АЛИ ПОСЛЕ БЕЈБИ СТЕПС, ПРВО ШАМАР, ПА ПОДЛИВ ИСПОД ОКА, ПА КАД МАЛО НАПРЕДУЈЕ ВЕЗА, МОЖДА И КАИШ... ЈЕДВА ЧЕКАМ.

Jebačov post xxaxaxaaxaxaxaxx

Evo vidiš, ljudi se sprdaju, a možda nekog od njih bije pijani ćale.

Ја умал да пребијем ћалета прошле године, баш ме изнервиро. А он мене није туко има сто година, зато сам овакво говно од човека.

ja sam se sa caletom tuko zilion puta poslednjih nekoliko godina,on je mene samaro vojnicki kad sam bio klinac,a opet da je neko to prijavio obijica bi smo mu jebali kevu prvo zato sto se mesa lolo