Prijava

Moras da zarazis ceo svet i da svi do jednog pocrkaju. Iliti, istrebiti ljude. :)

EDIT: Ja obrno :)

Како?

Ја обрисо, нисам нешто одушевљен.

Pa razvijaj bolestinu. Nemoj odmah da gruvas simptome jer ce prebrzo da ubija pa ce brze traziti lek.
Ja se razmisljam da skinem opet. Mnogo je zarazna kad je skontas :) A na HARD ako igras, cao zdravo, mozes i telefon da bacis kad ti ostane neki peder u nekom iglou na Grenlandu ili neki Aboridzin sto je u komi na Novom Zelandu.

Узмеш тољагу и нађеш га да му скратиш муке.

Pa da mogu rado bih to uradio, al dzabe, mora boles da ga ubije.

Al cak i u igrici su napravili paranoicne Amere. U jednom trenutku kad je vec izgledno da ce svi poumirati (ukljucujuci i Rusiju) ameri bace atomku na rusiju jer su ubedjeni da su ruje izmislile i pustile bolest. Ja umro.

Сереш? Дај да скинем то опет јеботе.

А где си започео? Ја притисно прсом на Рвацку кад оно комплет регион заразиш. Контам да следећи пут почнем у Африци ко их јебе.

ja pocinjem uvek iz Indonezije. Imaju dosta portova a lako se sire po svim kontinentima odatle.

Sacam odigro jednu, prvi put, tutno boles u Indiju zarazio svijet pobiJo oko 7 milijardi, i veli nako 615 dana nestala boles neki ljudi su prezivjeli... pu mislio sam da sam pobiJo sav svijet...

A bas nista ne kontam

Ваља ли Галакси он фајр 2?

Није лоше, само што ме нервира јер гори ватра у свемиру ђе нема кисеоника.

Ima onaj 2048 quiz kako već
Odlična igra, zanimljiva mnogo

Ja na te brojeve preko 256 nema šanse

1024 jebi je
15k highscore
Al' pregotivna igra

Igrao sam ja tu poslednju. Super je. Jedino je sranje, a zato je i ne igram vise, sto kad pogines mozras sve ispocetka. A ako hoces da nastavljas sa cekpointa, moras da platis.

Isto, baš smara jer to traje dugo.