Prijava

Де си Џерико родитеље. :Д
Кад будеш стар и немоћан и теби ће син да убацује уста ко врапчету у кљун

Cuj star i nemocan, on mi vec sad gura u usta plazmu, a najvise voli da me hrani mrvicama sa svoje stolice. Uglavnom su imaginarne mrvice, a najgore mi kad stvarno nadje neku mrvu, pa ja moram da je pojedem, a ona stoji tu ko zna koliko dugo :D

Ја имам толико пара да издржавам родитеље. Ситуиран, на прагу средњих година, изгледа не тако одбојног. Ожењен, моја супруга и ја имамо жељу да проширимо видике и упознамо субмисивне брачне парове и појединце, који не маре за лицемерје и лажни морал. Дискреција загарантована. Хигијена се подразумева. Подручје 011. Порука на ПВТ. Геј стоп. Би ОК.

Сасвим нормална ствар по мени. Логично је да ако имаш нешто пара да ћеш дати родитељима ако су у шкрипцу. Ја не зарађујем али кад уштедим нешто пара дам мојима ако им треба, боље њима да дам паре за нешто битно него ја да дајем на неке глупости за гитару или књиге, нашта највише трошим, што могу да узмем неки други пут јер ми није хитно...

брачне парове

Геј стоп.

ПА не може то! Мора бити неког гејнеса у овој комбинацији! Једино ако не тражиш илегалне женске брачне парове, ал опет, онда ти жена добија гејнес свакако!

ПА не може то! Мора бити неког гејнеса у овој комбинацији! Једино ако не тражиш илегалне женске брачне парове, ал опет, онда ти жена добија гејнес свакако!

Па није би исто што и геј. Ево, сад ћу да се исправим. Геј стоп, би ОК.
ЕДИТ Ал најбоља би била фора да стварно добијем неку поруку на ПВТ :)

Čisto sumnjam, možda da si pisao na temi 'germanofilija', tamo su takve zanimacije popularne.

možda da si pisao na temi 'germanofilija', tamo su takve zanimacije popularne.

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201011/46527/nemci.jpg

Jericho
Родитеље треба пустити да буду самостални.
Takoe, treba raditi na njihovom osamostaljivanju, da jednog dana zasnuju sopstvenu porodicu i onda...oh, wait

HAHAHAHAHAHHAHHAAHAHHHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHHAAHAH

ja mislio neka humanitarna tema, vrste 'pomozite tom i tom', žiro račun-sms i tako to.

dok sam imo stalan posao, roditelji su više meni pomagali no ja njih, sad niko ništa, nikome lol.

Sve su ovo laganice. Završava se stavljanjem love u džep.

Problem nastane kad ti roditelj postane dete, kad se pogubi. Načne ga demencija, Alchajmerova bolest i sl.
I ne pomaže tradicionalan pristup "ja ću da brinem o njemu, i on je o meni kad je trebalo" jer ta"briga" ume da rasturi (psihički-treba istrpeti beskrajno ponavljane besmislenih rečenica; fizički-valja dizati i okretati priliko promene pelena, a noću nema spavanja jer su tada najživlji).
Elem, domovi za stare su blagodet. Košta, al' vredi svaku, SVAKU paru.

Cuj star i nemocan, on mi vec sad gura u usta plazmu, a najvise voli da me hrani mrvicama sa svoje stolice. Uglavnom su imaginarne mrvice, a najgore mi kad stvarno nadje neku mrvu, pa ja moram da je pojedem, a ona stoji tu ko zna koliko dugo :D

Ањњњ.. Јеси дао сину име Мулуца? :Д

Boli me kurac da pomazem matorcima. Dok drugi ostavljaju svojoj deci nasledstvo, meni ce moji da ostave njihove dugove da vracam.
Mada, dobijaju pomoc u vidu toga sto ja kupujem sebi stvare koje su mi bitne (komp, bajs, odeca i obuca). Oni me "samo" hrane. A da, placaju i fax, al s obzirom na to koliko su para bacali na gluposti, davali rodbini i ostavili svojim sefovima, boli me kurac, ima da imaju za to.

Ovo jeste licno,al se svodi na to - zavisi da li volis svoje matorce ili ne. I svaka porodica je prica za sebe.