Prijava

ЈА ТРОЛУЈЕМ!

niko nece da kaze da su to zapravo govna od osmog putnika i da nismo sami svemiru....hvala bogu da postoji history chanel

Ни то није искључено, треба бити отвореног ума.

ХЕХЕХЕХЕ ИЗВАНРЕДАН ХУМОР И УОПШТЕ НИЈЕ СПЕМ ХЕХЕХЕ

АЈМО САД СВИ КОЈЕ УОПШТЕ НЕ ЗАНИМА ОВА ТЕМА ДА ДОЂУ ДА СЕРУЦКАЈУ ОВДЕ ЈЕР ТО ЈЕ ТАКО ЛОГИЧНО ХЊО

КИЗО ШТА ЧЕКАШ ИДЕАЛНА ПРИЛИКА

Са једне стране је необично како противници теорија завере за све имају одговор питање ,,што би се неко цимо'', а поборници како су сви против нас и све је штетно осим хране моје бабе. Истина је тамо негде, између ваљда. Орвел је лепо рекао да све и да се нешто деси већем броју чланова партије, они би то надокнадили регрутовањем из прола.

Сјебасте ми тему скроз ја мислим да нас трују и имам слике и звао сам аеродром да проверим зашто све више људи болуе од рака боли вас уво ето то је то од мене

Kelt napisa da mi koji sumnjamo ili verujemo da se nesto desava smo glupi, a oni su kao pametni i ne veruju u to. U principu, dobar deo ovakvih stvari i prolazi zato jer su neki ljudi ponekad previse zadrti da prihvate da moze postojati nesto sto se ne uklapa u njihovo poimanje stvarnosti. I vise je simbol gluposti neotvorenost uma ka novim idejama nego ta navodna sklonost da vidimo zavere svugde. Da se ogradim, nisam mislio samo na Kelta vec i na buljuk drugih ljudi koji slicno misle.

ima jos milion argumenata, tipa koja je logistika potrebna da ti u putnicke avione stavis kanistere i sipas odozgo, i koliko ce prostora to da zauzima, i kako da od svih tih par desetina hiljada ljudi po gomili aerodroma koji moraju nekako da pripreme to (sta mislite, lako se ubacuju par stotine tona u avion, to niko ne moze da vidi), niko bas nista da kaze.

to bi morala da bude akcija u kojoj ne ucestvuje 100ak visoko obucenih spijuna, nego gomila sljakera, od kojih bi neko nesto negde reko. ne mozes da ucutkas toliko ljudi pa da crknes.

U principu, dobar deo ovakvih stvari i prolazi zato jer su neki ljudi ponekad previse zadrti da prihvate da moze postojati nesto sto se ne uklapa u njihovo poimanje stvarnosti. I vise je simbol gluposti neotvorenost uma ka novim idejama nego ta navodna sklonost da vidimo zavere svugde.

istina je naravno negde izmedju, i treba sumnjati u ono sto se procita na internetu ili cuje na vestima. ali radi sopstvenog boljeg i zdravijeg (mentalno) zivota, potrebno je malo napraviti prioritete sta ima veci efekat na tebe, i na sta ti licno imas efekta.

reko sam da dok budala gleda u nebo da mu ne bace odozgo, pred nos mu serviraju otrov.
i da, jesi budala ako se skoncentrises na jednu stvar, na koju apsolutno nemas efekta, bez racionalnog razmisljanja sta se dogadja oko tebe. jesi vala.

ali radi sopstvenog boljeg i zdravijeg (mentalno) zivota, potrebno je malo napraviti prioritete sta ima veci efekat na tebe, i na sta ti licno imas efekta.

Лепо речено. Али прочитај снова твоје постове , видећеш да оне који и колико толико брину о томе, ти посредно називаш дебилима зато што уопште и траће време на то. Јбг, ко би реко да ће Амери да тестирају ЛСД на онима који ту исту Америку бране од непријатеља?

Mislim da ne treba toliko ljudi... Dovoljno je da u rezervoare sa kerozinom ubace kockicu otrova, razmute i to je to. Otrovni kerozin sagorijeva i truje narod ko Frutela i Stork.

Nije da vjerujem, samo izvodim neka scenarija...

volim da se svadjam sa ljudima ovde.

a za ovo, video sam dosta starih i zdravih ljudi po zapadnoj evropi, i gledajuci steknes utisak da sporije stare od nasih ljudi. malo po malo i ukapirao sam da nije to nikakva zavera niti je nesto mnogo bolje lecenje ovde, vec jednostavno, ljudi se ne nerviraju.

niko mu nije kriv, napravio prioritete u zivotu, naucili ga od malena da je pored ovog ili onoga bitno i ponekad da vezbas i da ne jedes svasta glupo non stop, i sto je najbitnije, da se ne nerviras zbog stvari na koje ne mozes da utices, sto mi srbi mnogo brate volimo da radimo. prilagodis im se sto bolje mozes.

mislim da ima veze sa samom kulturom...

nema veze sa kemtrejlisma, nego onako pricam od dosade. mogo bi i da radim nesto :)

, i sto je najbitnije, da se ne nerviras zbog stvari na koje ne mozes da utices, sto mi srbi mnogo brate volimo da radimo.

Сурово истинито. Стрес је зло, како физички, тако и психички. А ми водимо светску политику.

Otrovni kerozin sagorijeva i truje narod ko Frutela i Stork.

uuu, mislim da ne postoji toliko jak otrov da bi moglo na malo da se rasprsi po toliko velikoj povrsini, nakon sagorevanja. sam kerozin i njegova sagorevanja su otrovni u picku materinu, pa zivimo.

a i ovo bi mnogo vise sjebalo ljude kod aerodroma nego gde prelece avion. pocrkali bi ko otrovane bube - primetilo bi se...
takodje zbog vetrova gore ne bi mogo da naciljas gde oces da sipas.

Сурово истинито. Стрес је зло, како физички, тако и психички. А ми водимо светску политику.

a sto je najgore, stresirajuci se zbog onoga sto je nebitno, potrosis emocionalnu "energiju" da tako kazem, koju bi mogo da upotrebis na stvari iz tvoje okoline da ti bude bolje.

kolko puta dete zapne nesto kod caleta ili keve, a on(a), ne moze, gleda utisak nedelje i psuje nekog coveka kog i ne poznaje - prazni emocije koje su se nagomilale zbog loseg stanja u svojo okolini koje postaje samo gore nedostatkom volje da sam resis problem...

Pa dobro, ne puštaš smjesu pri uzlijetanju, no šprcneš u samom letu....

A i okle znaš da ne postoji? Pojma mi nemamo šta oni kuvaju u svojim intstitutima, pojma...

Celte, samo jedno pitanje. Kako objasnjavas to sto je Rokfeler u Ujedinjenim nacijama drzao govor u kome je otvoreno rekao da se zalaze da na zemlji bude "zlatna milijarda stanovnika" koja iznosi 500 miliona (ne znam ni ja zasto ne zna da racuna)?

Svi kenjaju kako je planeta prenaseljena, al kad pomenes GMO - nadje se neko ko govori da si zadrt i da nemas pojma da je to sve za dobrobit covecanstva, pomenes kemtrejls - nadje se neko da kaze da je to nemoguce (evo konkretno ti si se uhvatio za LOGISTIKU JEBENU), pomenes HAARP - neko ti objasni da je to za istrazivanje (meni si cini mi se bas ti objasnio, i prihvatio sam, ne verujem vise).

Sta hocu da kazem, kako to da svi znamo da nas truju, al kad se god pomene neki od nacina kojima bi MOGLI da nas truju, to nije tacno nego je paranoja? Pa ako su svi nacini paranoja, zasto onda svi u glas govore da nas truju (kad kazem NAS mislim na populaciju celog sveta, a pod ONI mislim na neke tamo koji su za to zaduzeni)?

Razumem ja da je 99% stvari vezanih za ove teme preuvelicano,al cemu dodeljivanje etiketa MORON, DEBIL , ZATUCAN nekome ko ima svoje misljenje po pitanju toga?
Ja licno verujem da se poslednjih godina aktivno radi na povecanju bolestina u svetu i njihovog pojavljivanja jer smo "prenaseljeni". Neko ko to moze (masoni, iluminati, bole me kurci ko) svesno truje da bi sto vise nas crklo.
Uglavnom ,najvise verujem zbog toga sto se svi zalazu za bolju ishranu i uslove zivota,a afrika i dalje nema ni vode ni hrane. Pa ako je taj GMO kukuruz otporan na susu, nosi ga dole, sta ga daje nama ovde koji imamo kisu i sneg?
I da, za koju godinu ce biti isto tako i teorija zavere da su nas bombardovali osiromasenim uranijumom. Naci ce se tako neki novi Celt, koji ce reci, ne budi zatucan da verujes u te desnicarske price, u cemu je interes tamo nekog bla bal.. Pa u cemu je interes nekog da nas bombarduje uranijumom osim ako ne zeli da nas sve lepo potruje? Njemu se moze i to je to. Posledice se najbolje vide ovih dana, onkologije u bolnicama su prepune, a svako poznaje BAREM JEDNU osobu koja je ili imala ili ima rak.

Pa dobro, ne puštaš smjesu pri uzlijetanju, no šprcneš u samom letu....

onda bi piloti morali da budu upoznati... a i ceo sistem rezervoara bi morao da bude drugaciji, samim tim i mehanicari bi primetili da nesto nije u redu - morali bi da budu upoznati, da kad otvore taj rezervoar ne pocrkaju takodje.
takodje ako su to toliko jaki otrovi svaka popravka pobila ljude oko aerodroma.

A i okle znaš da ne postoji?

toliko je racionalno neverovatna teorija, bez ikakvog dokaza za istu, da kao naucni radnik, moram da kazem da je sa vrlo velikom verovatnocom netacna (kao npr da je coveka stvario bog, a onda mu podmetnuo fosile da ga zajebava, ili da je zemlja ipak ravna). samim tim, isto je verovati u jedno i u drugo.

Pojma mi nemamo šta oni kuvaju u svojim intstitutima, pojma...

a, postoji milion sranja kojima se kontrolise stanovnistvo, samo mi toga nismo ni svesni zato sto smo ih prihvatili zdravo za gotovo.
ovaj argument "oni", "svojim institutima" itd, je isto cudan.
oni su npr fejsbuk. svoj institut je njihova kancelarija. kuva se to sto svakog lika preko prijatelja, privatnih poruka itd mogu da profilisu ko od zajebancije.
sta's vise? idi sa trendovima, niko se vise ne mlati hemijom da truje, to bilo u prvom i drugom svetskom ratu, postoje bolji nacini da od ljudi napravis zombije i sklonis nekog sto ti stvarno smeta

pazite ljudi, znam poneke pilote i stjuardese i ponekog sto radi na aerodromu, i brate tesko mi je da poverujem da su ti ljudi deo bilo kakve "zavere".

a ti gazimudo, ti si cini mi se jedan nesrecan covek ili trol. ne vredi da ti pricam za sta si u pravu za sta nisi :)