Prijava

Kizo ne mogu ti ja ništa što si iz Prijedora jebi ga, nisam te ja tu naselio. Zato ti i ne zameram.

Ja bar ne brijem sisu.

Моја комшика, размажена, пазарила рота...и то неког са пореклом и вр' папирима.

Од малена га чувала као неку лутку за играње..нарасао рот ко теле, почео да је вуцара по улици док га шета..не јебе је 2 посто.

Онда је напао једну мајку са бебом, жена имала преко 20 копчи, и није смела да доји бебу због тих уједа и неког тровања.

Ту моја комшика, тј. њена кева која је иначе размазила, среди да је не гоне кривично..оставе том срцуленцету њеног меду од пса. После пар месеци рот опет растргне неког лика..онда су га упуцали. Жали боже 600е за расног пса.

Риха Дисидент
Ovo što murbi reče. Bohore nemaš pojma, sjedi 1.
Btw, murbi matore aj ugovorimo neki posao preko veze, u budućnosti.

$$$ Moze! $$$

Dusan jel "stanford" pises ozbiljno il si se salEo?

Komsija ima rotvajlera Rokija, dobar ker u principu, al oce da zbrise, i ja dolazim kuci i vidim ga ispred prodavnice kako prolazi, i ja, da mu ne bi napravio sranje stanem i uhvatim ga za ogrlicu da ga vucem kuci nekih 150m. Vidim ja ker me gleda belo, i nece da ide, reko Roki polazi razbicu te, i u tom momentu eto ga njegov Otac. E reko super sto si naisao uhvatio sam Rokija, a on kaze pa nije to Roki, vidis da je zenka. Ja sam ladno uhvatio potpuno nepoznatog kera i jos krenuo da ga vucem, da ne naidje komsija jos bi ga i mlatnuo sto nece da ide...

Kaci lovokradica :)

Ротови су скроз непоуздана раса, капирам ја да је пас онакав каквим га ти направиш и дресираш, али ротови ми делују скроз тврдоглаво и по мало на своју руку..тј. чељуст.

Волим псе, али никад не бих чувао неког стафорда, ротварјлера, питбула, булдога и сл. као кућног љубимца.

ja bih preporucio staforda svakome ko ima kucu sa dvoristem i zivi s porodicom

http://picload.org/image/arcccad/01-kangal_by_alp.jpg

koji je ovo pas? piše nešto neki KANGAL, al nesum siguran

Неко кавкаско срање.

Каћеш нам окачиш пујда овде, Манијаче? ањњњњњ

prelep pas ovaj gore što sam okačio.

e, neam ja dobar faparat, al oću uskoro. porasla sad

YeahBatch
Каћеш нам окачиш пујда овде, Манијаче? ањњњњњ

haaa, odo' si se :p

Dusan jel "stanford" pises ozbiljno il si se salEo?

Jedan od onih lapsusa koje kad čuješ počneš da koristiš :)

Ja imao vučjaka 13 godina. Uzeo ga ćale za dzabe od nekog prijatelja, roditelji mu bili graničarski policijski psi, tako da je bio krupniji i izdignutijih kukova, mnogo lepši nego takmičarski. Verovatno zbog selekcije i toga što se razlikuje od takmičarskih, ja od 2009. kada su ga uspavali, lepšeg vučjaka nisam video nigde. Jeo je sve, bio je mirne naravi, dresiran tako da sluša samo mog oca, štitio kuću, nikad nije imao niti jedan jedini nestašluk da tako kažem. Jednom je pojurio za nekim kučkama i preskočio ogradu, ali tom prilikom nije nikoga dirao. Imali smo sanke male za mene, sa volanom nekim i njega upregnemo i on me vuče, bilo simpatično veoma. Nisu ga mogli isprovocirati ulični dzukci kad ga šetamo i ostalo, jednostavno perfektan karakter. U to vreme imali smo ponude da ga lepo prodamo, višestruko nego što vredi rasa, ali nismo. Kad je imao 13 godina kukovi mu otkazali polako, nije mogao da hoda pa smo ga uspavali. Eto, kad bih negde naleteo na nekog takvog, ili neko zna gde ima, pored argentinske doge jedini je pas koga bih kupio.

Ako imas kes mogu da ti nadjem i boljeg vucijaka i odlicnu D.A. $$$