Prijava

Vidite da je dečko u Beogradu sad, kakve su vas višnje i maline spopale :))

Stavi oglas da krečiš, to bar svako zna

Isti slucaj i kod mene potapiran sam dobro, a treba mi bar nekih 200 jura do recimo 10. jula....tako da ono...u sustini za kratko vreme ne mozes nista da nadjes da bi mogao da profitiras fino...........................................osim da posetiš Grand Kazino :)

sinko reci lepo koliko ti para treba pa da vidim da li mogu da pošaljem, ali moraš mi reći za koliko ćeš mi vratiti

osim da posetiš Grand Kazino :)

NIKAKO! :) tako samo mogu da izgubim ovo malo sto imam, i da mi onda treba jos vise novca... Vec mi se desavala takva situacija. A sa kladionicom vec nemam srece... Sastavim 4 tiketa, 50 din uplata, hiljadu dobitak i padnem, jebiga.
Nenine, iso sam danas da se uclanim u Eufrat, al sam zakasnio (jebeni novobeogradski blokovi, dok sam naso). Ici cu sutra opet, a planirao sam da idem i u SAT. Znas nesto o njima?

Glavni, treba mi 4000. Vratio bih otrpilike za mesec dana. Najvise mesec i po. :)

Koji lerdi to hoće da ti lomi vugla za 4 soma? lololo

prodaj telefon za 50e, kupi gudru, krsti i rasturi po kraju, pa tako opet. Za tri dana izadjes sa 500e, ili sa tri izlazne rane, ako te uhvate da radis na tudjoj teritoriji

Nije lerdi, treba mi za stanarinu u domu. Ako ne platim do 10. gubim mesto u domu... Fora je što sam već imao tih 6000 koliko je potrebno, al sam potrošio dobar deo.

Иди проси за карту до Ниша, и тако пар дана и накупи се пара, чак и више, буди сјебан и смисли неку причу добру, као болесна ти мајка у Нишу па хоћеш да одеш да је видиш, а немаш пара до тамо, па оно више бакутанера питаш а оне оће да дају јер су и оне мајке и боли те курац, после имаш опет пара да се дрогираш...

E, pa onda smo u istom sosu, nisam ni ja platila, ali ću u ponedeljak... Kad si imao pare, trebalo je odmah da platiš...

Marvele, telefon mi ne vredi ni hiljadu dinara lolo
UBR, imam dobrog druga iz Crne Gore, kaže da može da nabavi kilo marijane od šiptara u Ulcinju za 250 jura. I onda se napravi dobar posao da ovde prodaješ gram i za 500din. Razmatrali smo to :) Samo, to nije tako jednostavna priča, a i ne znam da l bih se uplitao u to.
E Čule, a znaš da mi stvarno treba kinta i za kartu, samo do Leskovca :)
edit: forgetmi, jebiga, kad sam neodgovorni debil, i nikad neću naučiti

Svercuj cigare u Rumuniju, profit 350%. Ako na kraju nista ne mo's, pravac Kacka petlja. Kamiondzije placaju po 50 jura za bj sa kondomom. Cis' pos'o, duga ljubav.

Jbg, ja čekala stipendiju, kad to podignem, platiću, ali sam isto u škripcu sa parama...

главни, треба мени 150е, враћам за 13 дана округло, чим пристигнем са мора. мртав сам озбиљан, ако ме израде дужници у понедељак, могу да се јебем само што ћу да одем на море, а креће се у уторак. размишљам да заложим телефон па да вратим паре и узмем телефон чим дођем кући, ако ме ови израде. ил' да им скидам климу, бојлер и остали намештај по оној рупи од кафића и да продам на пијаци.

надимче, ако ми врате у понедељак све како треба, ја ћу да ти пошаљем у уторак преподне 3 сома ако се не снађеш, кеве ми. на реч, ал' верујем да би ценио и да не би зајебао :) ако ми не врате, можемо да се јебемо заједно :Д

e glavni, meni fali 500 za kartu do prijedora, a i tetka mi je bolesna, pa ono kao lekovi i to...

Nadimče uzmi tacnu. Konobara uvek treba, a naročito sad kad su mnogi na moru. 800-1000 dnevnica+ bakšiš. Ima ih mnogo koji isplaćuju dnevno. Ako nisi baš nepismen, to ti je lakša lova od višanja, džakova ili lopate.

Probaj preko zadruge, meni bili nasli sljaku za 200 din/sat.

Tačno 100%.
Moj ortak je za farbanje "linija kolovoza" u parku za bicikliste dobio 2 000, radio je možda pola sata, ostalo mu farbe koju je utrapio na buvljaku za još koju paru. Posle toga, one knjige, testove i ostale klince sortirao da se šalje po školama (nije on maznuo testove), i tu dobio još para, ne znam tačno koliko.
Ili Limundo, ne znam ko je već spomenuo, neke gluposti mogu da se uvale lepo, čak znam i jednog lika koji zaradi preprodavajući stvari jedno 15 000 mesečno, jeste da se jebe po vašarima, i kupuje od cigana, ali posle to lepo uvali na Limundu. Jbg, nije mu dovoljna plata, mora svako da se snalazi.
I konobar je isto dobro rešenje, mada ne verujem da bi te neko primio na 4 - 5 dana, al ajde.

главни, треба мени 150е, враћам за 13 дана округло, чим пристигнем са мора. мртав сам озбиљан, ако ме израде дужници у понедељак, могу да се јебем само што ћу да одем на море, а креће се у уторак. размишљам да заложим телефон па да вратим паре и узмем телефон чим дођем кући, ако ме ови израде. ил' да им скидам климу, бојлер и остали намештај по оној рупи од кафића и да продам на пијаци.

ŠTO SE MUČIŠ, PRODAJ NALOG

ja radim u kafiću, isplata dnevnice je čim se završi smena.. mnogi imaju takvu praksu. ali fora sa poslovima tog tipa je što niko neće posle prvog radnog dana da ti plati, moraš da prođeš taj neki probni rad koji traje 3+ dana.