Prijava

Da te upisujem valdemare?

Upiši me, i onako ću blejati tamo skoro svaki dan, jedino mož da se desi da odustanem ako se prijavi neko sa sajta sa kojim bih se u pijanom stanju tukao :)

Nema tuča na okupljanju more, neću dopustiti to čak i da se potrujemo svi od piva.
Čak i da manča dođe ne bih se tukao jer je seljački necivilizovano tući se sa nekim zbog internet prepucavanja.
Davide bruda ako oš da izblejiš dođi i izbleji sa nama jebeš to bir fest je sranje, dođi da se sprdamo, pijemo i upoznamo.

веруј ми тебра преседне ми типа сваки пут од кад није на доњем граду. ај да дају пиво по промо цени пошто је јелте пивски фестивал него хиљаду динара кошта и вода је већином, а ни то него има стоке а нема де се заблеји. тако да оно тешко али радо овако по граду.

mene stavi pod mozda,al bas ono tesko mozda...ako mi propadne nesto sto sam planiro,onda idem na ovo sranje,lolo

Verovatno ću svratiti das malo upoznamo.

Jebiga pivo ne planiram da kupujem na bir festu možda čisto jedno dva da ispoštujem tradiciju, kontam da bi mogli negde da izblejimo maloi pre početka i da pijemo pa posle da pravimo ršum

Deder, upisi i mene :D

Tamo sam verovatno svako veče, ne znam tačno od kad do kad, pa ono, možemo da zablejimo malo.

АКО ТЕ ОПЕТ НЕ СТРЕФИ МАСНО ТКИВО ОЛОЛОЛО

Jes', okupljanje k'o i svake godine što se okupimo. Al' dobro, valjda se ovaj put organizujemo. Najbolje radni dan da bude, jer je petkom i subotom ogromna gužva, bukvalno se probijaš kroz masu. Fino radnim danom, ljepota, duplo manje ljudi, a pivo isto. Turi me na spisak.

Al' petak i subota najbolji bendovi :d ne moramo biti u prvom redu jebga pa da se guramo, budemo neđe đe ima mesta

jebo te bajaga :)
prvi dan atomsko sklonište, bed kopi, rambo i sanšajn, štaš više :)

petak najbolji dan.bjesovi,kerber,babe.

haha čuj bajaga :D
Petak mi je idealan, de ćeš bolje od Bjesova, dubioze, kerbera i baba, i šejpšifteri su kul skroz
I subota je kul ekv tribjut, bajaga što kažeš :D, ortodoksi, e-play i hipnotajzd sasvim solidno takođe
nedelju bih išao samo partibrejkerse da čujem I RASPUĆINA :D
naravno složiću se sa tim šta većina želi samo da se prijavi još malo više nas pa da diskutujemo, većini je svejedno koji je dan u pitanju

da,zaboravio sam jos na branimira i neprijatelje.

volo bi da dojem, zbog mene

Главни, окупићемо се у Гучи, ко јебе ове геј педере.

Kakva guča koje pičke materine, jebaču zabranjen pristup temi jer tera potencijalne okupljače, da te turim na listu glavni i da rezervišem 4 barske stolice?

Kuzmane, priroda mog posla mi ne dozvoljava da razmišljam na takav način. Da li ću ići ili ne zavisi od mnogo faktora tako da ne mogu u ovom momentu da ti potvrdim.