Prijava

Ja ću morati da vidim ovu skupinu hahah.

Кузмане, боље немој ићи, ионако пола сајта оће да те бије. Ај да сам ја тамо па да те браним од њих иљаду него нисам.

Mene baš zanima kako bi izgledao trilateralni susret i razgovor Rosonera, Kuzmana i Valdemara.

Ja i jebač na braniku Kuzmana

Mene baš zanima kako bi izgledao trilateralni susret i razgovor Rosonera, Kuzmana i Valdemara.

Jedino što imaju zajedničko je što ne jebu lolololo

imam želju da upoznam neke vukajlijaše jer ne znam apsolutno nikog ko je aktivan na sajtu. sa druge strane sam pička i želim da ostanem iza vela anonimnosti, da se tako duhovito izrazim, xxexe. možda je ovo dobra prilika, stavi me pod možda

Editovao sam prvi post pogledaite jebem vas usta.

Mozda i ja svratim. Jel se bleji u prasini ili u nekom standu? I da, bolje je okupljanje kad bude bila neka sranje muzika pa da se ukloni grupica sto dalje od bine. Npr. kad sviraju Van Gog...

Ja sam tu svaki dan, tako da sam siguran

Slažem se sa tim hraste, da pijemo dok neki buđelar u pozadini svira.

priroda mog posla mi ne dozvoljava da razmišljam na takav način

A priroda mog posla ne dozvoljava mi išta da obećavam ako nisam 100% siguran da se neću otrovati peroksidom u međuvremenu. Što znači, na ovu vremensku distancu mrka kapa, osim ako eventualno ne prestanemo da držimo isti po flašama od votke, al opet, reforme tog kalibra ne idu preko noći.

Mene baš zanima kako bi izgledao trilateralni susret i razgovor Rosonera, Kuzmana i Valdemara.

Pa nemam pojma, valjda bi to bio (ili će biti) neki postmodernizam, magični realizam, šta li.

Jedino što imaju zajedničko je što ne jebu lolololo

Nemoguće je biti na Vukajliji a jebati :)

E samo sam ja siguran, Moronka još nisam pitao XD

možda dođem, komi ostanu neke pare od mora. znači 13% što kaže Rizli.

Ne znam da li ću moći da dođem, voleo bih, al sam imao nešto planirano za taj period...
ALI, ALI, ALI... voleo bih i da iskoristim ovu lepu temu da vas pozovem na MOST FEST u Bajinoj Bašti (sve informaciju su u linku: grupe, vreme, datum)...
Takođe, pozivam vas da navratite i na Regatu. Verujem da ste svi čuli za ove manifestacije, a ja da vam kažem iz prve ruke, VRHUNSKE SU - dobra muzika, dosta alkohola, ekstra zajebancija...

ja dolazim ako dolazi neko od ove tri persone (ili sve tri, neki full kombo) da bude: lemaja, natnat, meskalina

ja dolazim ako dođe ombre

Ne znam da li da dodam u listu Krompiroproteinske defkokupovne korumpirane prodane šegrte matorog kajačkog senseija koji meditira na kamenu 12 sati dnevno i koji sam sebe izbičuje radi jačanja tela.