Prijava

По свему судећи имаћемо нове шампионе у обе лиге, и опет нико неће узети трофеј по други пут или одбранити титулу. Али! Може се догодити да Марко_бре или Цапун узме дуплу круну, јер води у класику и у полуфиналу је х2х лиге. Биће ово неизвестна завршница.

Neizvesna* jednačenje suglasnika po mjestu tvorbe ACAM TI GA ŠUKNO

Чубура метнуо Кабула на клупу, а таман сам се понадао да ће ићи у минус. Опасна је зверка.

Иначе, губљење сугласника је Шеко опааа

ahhahah sajsi ga loma, ovo je jedini koji znam

Чек шта је ово сад у Фантазију, играм полуфинале целог Х2Х-а, од кад се овако игра?

Ujedinjeni regioni 1 bod ispod mene. Čini mi se da neću uzeti ni jednu titulu jer me mrzi da podešavam tim stalno.

Последња 3 кола се играју елиминације првих 8 играча.

Онда узимам титулу

Шоми дваестроика сачувао част вукајлије, избавио уљеза Чубураша!1

Dogodine cu biti mnogo bolji, naucio sam sad neke cake i skapirao sta tre da radim i nisam znao da ima ovo na kraju u H2H a tempirao sam formu da budem iznenadjenje godine

Лаки, немој да баксузираш, нисам још. Ако се Агуеро и Туре напале сутра, биће зајебано.

Ао ао ао, да, заборавио сам на то, јепика.

Ko je onaj što je drugi u redovnoj liZi?

44. Ujedinjeni regioni - Dedzon

Sledeće godine fino da bude samo sa vuke, pa udri po peveteju

Па и сада смо једно 97% одавде, тих неколико се провукло.

taj nekoliko zamalo da uzme ligu

elem ja 3 u obicnom , ispo sam u zadnjem kolu na 9 mesto u h2h

Ne javljam se jer mi pos'o ne dozvoljava, ali da ne bude da se buduci sampion nije ni jednom oglasio na temi...

Капуне, спреми олеа крему, чуо сам да је добра за подмазивање ректума. Срушићу ти сан о дуплој круни, децџко !!1

Семи-финал, за прво учествовање није лоше.