Prijava

http://markoek.wordpress.com/2013/07/17/masovno-ubistvo-sa-predumisljajem/

Скупимо све њихове мејлове и пошаљемо ово или нешто слично? Али да се свако потпише својим именом. М? Можемо и на Фејсбук да проширимо уз помоћ неке странице. Или оних постојећих, доста вас управља страницама са солидним бројем пратилаца.

Ја се слажем. Да направимо групу на Фејсбуку. То би највише људи подржало.

Проширило се то фејсбуком баш доста, барем код мене. Свака трећа објава на почетној страни је та.

Докле више сунце ти јебем?

Av, av, država duradi nešto... Slično kao govor one profesorke. Pucanje iz prazne puške i kenjanje preko neta.

Али не постове типа Умрла Тијана, него да истина изађе на видело, и да се види где су отишле те паре!?

Šta treba da se uradi?

Ajde da prestano da kenjamo po netu i pravimo proteste koji nikad ništa nisu uspeli. Džaba protest, kad se prošetaju ljudi i odu gajbi da drkaju i gledaju Đovaka. Mora neko da se spali u Skupštini, ubije predsednika ili nešto tako.

Нико неће да дигне гузицу, па контам да им се, уместо кењања по својим фејсбуцима које је баш то чисто лајање преко нета, макар на овакав начин масовно обратимо. Пружа нам се бар привид директног обраћања.

У фазону, е сад смо им рекли!!!1

o cemu se radi, previse je dugacko, a dosadan je pocetak, pa ne mogu da citam dalje.

Саспимо им све у инбокс, пичка им материна.

И неће ти ни отворити мејл...Само ће га сместити у канту.

Mora neko da se spali u Skupštini, ubije predsednika ili nešto tako.

+11111

Krle96

И неће ти ни отворити мејл...Само ће га сместити у канту.

Врло могуће. Заборавио сам на то.

Контам ја вас, у праву сте, али зар стварно немате жељу да се потпишете и макар на овакав начин напушите багру курчином?

Pa napušavam ih gde god i kad god stignem, ali za svoju dušu, to što seremo ili pišemo ništa neće promeniti, kad će opet da glasa stoka.

Jes, baš će se potresti što ih neki Boris iz Vinče napušava kurcem. To ima obraz ko đon, oguglali su oni na to poodavno.

To ima obraz ko đon, oguglali su oni na to poodavno.

Још горе, они и не мисле да су нешто погрешили и зајебали.