Prijava

sta da ocekujem?...slepci ko i uvek...ranije su barem mogli usrano leto da prodju

brate...svaka cast na verovanju.sezonske radnike iz jermenije i lucke radnika sa islanda bi pobedila zenska rukometna radnicka ekipa iz kursumlije.

Ja sam ponudio.

S VEROM U BOGA PROGRES SRPSKIH KLUBOVA U EVROPAMA!

Četvrtfinale LE C. Zvezda-Partizan

zvezda ako dovede te ljude,glat ide u grupnu fazu.to su vec ozbiljni igrac.ninkovic,pantelic,mrdja,lukovic,pa cak i stankelu pominju.moze tu i milijas da izgura,onaj nestretnik sto je dao drugi gol,valjda mijailovic,sta mi mozak.i on je igrao u ozbiljnoj ligi.lazovic kada se oporavi...ovi ostali su tu da popune prostor.tu je i onaj sto je dosao iz subotice.njega nisam gledao,al seru o njemu ko da je maldini...videcemo.

MA ŠTA 1/4 FINALE, U FINALU ĆE DA IGRAJU!

Na stadionu Sveti Nikola!

IGRAĆE U KNINU, LEPO KAŽE ENEMI.

partizan ce igrati u finalu radnickih igara u maloj krsni.dobice na penale mesare iz kladova.

Odakle vam taj bolesni optimizam?

to se i ja pitam...takvi smo kao narod.nismo svesni da smo ocajni u fudbalu.zvezda ima sanse ako dovede one ljude koje pominju.

Odakle vam taj bolesni optimizam?

nismo svesni da smo ocajni u fudbalu

SMEJTE SE NEVERNE TOME, VIDEĆETE! MOJA UJNA ČISTI KUĆU MAME TOMISLAVA KARADZIĆA I TAKOE ČULA.

Е како сте наивни... Па цео Београд бруји о томе. Толе послао допис Платинију да ако он падне пада и овај, а једини начин да Толе не падне је да клубови направе бум ове јесени у Европи и Платини реко оном ћелавом да извлачи вечитима бугаре и румуне.. Добро, мало је омашио, нису румуни него украјинци ал исти курац! Проверено, дојава бре, групна фаза, стављај паре одмах!

Иначе ови партизанови бугари сменили тренера.

To nije optimizam već čista realnost, naš fudbal najbolji u evropi.

To nije optimizam već čista realnost, naš fudbal najbolji u evropi.

Тако је, не знам шта није јасно...

u evropi.

Misliš da ne bi odrali i juznoamerikance???

Videćete vi SLEDEĆE SEZONE kad se Radnički iz Niša, poznatiji kao Real s Nišavu plasira u Evropu, tolko će kvalitetno da odigra da ima duđemo u EU.

Nećemo mi igrati protiv bugara, nego protiv slovaka. Somatču stavljam da će oni proći.
P.S. Smoriste sa ironijom, ako ništa drugo trebali bi bar jedan klub da imamo u grupnoj fazi LE.

Imaćemo dva. Bez sarkazma.

http://www.fcdacia.md/ourplayers ako patlidzan dobije ove kad ispadnu od jermena bice jedno 5-6 komada na pasnjaku za ove

Rasni otvori temu gde ćeš samo ti da postuješ da imamo sve gluposti sakupljene na jednom mestu