Prijava

2-0 za Vojvodinu. Sada da ostane ovako i odličan rezultat.

Ajmo Vosaaa, sa igracem manje 2:0.

Ovi Islanđani više ne mogu da trče, mada ni Zvezda ne deluje preterano svežije.

2-0 za Zvezdu. Mijailović. Lepo ih je uradio i lepo završio.

EDIT: Ovi su zreli za još dva komada.

İspade moj Partizan najgori od sve dece :(

u evropskoj utakmici ti ne igraju pojacanja. pa zasto si ih dovodio? vidim zvezdini novi igraci svi igraju a nasi? dovescemo samo igrace koji ce biti pojacanja... verovatno

Pa dobro msmojne, jesmo najgore odigrali, ali opet imamo, iako smešno zvuči s obzirom ko je bio rival, dobar rezultat i mogućnost da popravimo utisak. Dobro je da je Volkov dao gol, tako da možemo laganije da prođemo. Mora da se igra bolje i to je to.

ова тема ће већ за месец дана бити закључана.

Peki kakvih mesec dana, lolo, gotovo je sve za dve nedelje.

u evropskoj utakmici ti ne igraju pojacanja. pa zasto si ih dovodio?

Kao nisu fizički spremni. Dobro, Zvezda ipak igra protiv ekipe koja je daleko i ispod Širaka, tako da može da igra ko god hoće. Mada ako su ono pojačanja, onda treba da igraju. Videćemo u BG-u šta će da bude i ko će da igra.

чекај бре јагодина се клала 2:3?

Peki kakvih mesec dana, lolo, gotovo je sve za dve nedelje.

Nema veze, kao što rekoh, opet sledeće sezone otvaramo. Nije bitno, taman da eto ako ništa, imamo neki zapis kako je to izgledalo.

Od kad nemamo crnca u Partizanu sve nam losije ide.

Zvezda mož da bude srećna što sada vode 2:0, jebeni islanđani im prešli centar, EJ! Igru Partizana neću ni da komentarišem štaviše nek ispadnu, jebeni Širak ne mogu da pobede, mrš bre. Za Vojvodinu mi odavno puca kurac.

RESPEKT ZA JAGODINU! Možda nisu pobedili ali su imali više šuteva od Rubina, i krivo mi je što nisu izvukli X.

Partizan očajan juče, Zvezda dosta kilavo, Jagodina me je iznenadila, a ne mogu da verujem da je Vojvodina uspela da nadigra mađare sa igračem manje od 20. minuta...U suštini: večiti ponovo razočarali, a autsajderi odlično odigrali.

чекај бре јагодина се клала 2:3?

Da. Mogli su i neki remi da izbore lagano na 1-2.

İslandjani ko Bekstrit bojsi, lololo.

Od kad nemamo crnca u Partizanu sve nam losije ide.

Danas baš pričam sa ortakom kako treba da dovedemo dva crnca u odbrani i jednog crnju zadnjeg veznog. Desni bek Brazilac i igraj. Taman nam je desna strana onda brazilska, sobzirom da je i Luka Brazilac.

Ne znam da li je neko od vas upućen, ali da li još uvek postoji ograničenje od tri stranca u domaćoj ligi?

Ja mislim da postoji

Honved uz'o pare od namestaljke sa Celikom, boli ih uvo, imaju za paprikas.