Prijava

Ponovo se otvara tema, koja se doduše zatvori pre jeseni, tačnije početkom septembra, ali bez obzira ipak neki naši klubovi igraju u Evropi.

Ovog trenutka Čukarički igra protiv Sant Žulije iz Andore i vodi 2-0.

Iako već znamo unapred ishode, bilo bi lepo da nas neko iznenadi, mada mrka kapa ood toga.

Završila je Čuka 4-0.

Lepo, da ubacim rezultat na prvu stranu. Jesi gledao?

zatvorices je vec sledeceg meseca lolo

Ma znam, tako su lepo predvideli i prošle godine ljudi, ali eto, jedna tema oko toga da bude, a da nije za bilo kakvo prepucavanje, nego čisto učinak da negde ostane upisan i da oni koji su nešto ispratili, podele neko mišljenje. Vidim ja kraj avgusta kao katanac :)

Nisam Džoni, pratio sam preko fleš skora.

Tuga, jad, beda i čemer. Došli smo do ranga Litvanije, Estonije, Belorusije, Bugarske. Čemer... Opšta privatizacija pothitno.

Ko sve igra Evropu ove godine?

Partizan, Vojvodina, Čukarički i.......

Jagodina koliko ja znam.

Ko sve igra Evropu ove godine?

Partizan, Vojvodina, Čukarički i.......

Хахаха, које си ти говедо е :д

Nisam ozbiljno mislio Šomi na Zvezdu, nego nemam pojma ko igra. Je l' Jagodina?

Zanima me to da pravim opet onu zastavu za novu sezonu.

Pakle, Bugarska nam polako odmiče, tj. Ludogorec, četvrtfinale LE prošle sezone, sad će verovatno da im se privatizuju i ostali klubovi. Iz Belorusije mislim da bi se BATE popišao pa JSL bez problema.

Spali smo na rang Letonije, Estonije i Litvanije, a interesantno je da u tim zemljama fudbal nije ni najpopularniji sport...

Loše stojimo strašno. Pa vidi Partizan koga dovodi. Bandere neke. Prelazni rok će biti smešniji nego prošli.

pozdravljam otvaranje novog poglavlja evropskih integracija.
u to ime.
http://www.youtube.com/watch?v=jrXFpw-nYTs

Johnny Kurajber
Loše stojimo strašno. Pa vidi Partizan koga dovodi. Bandere neke. Prelazni rok će biti smešniji nego prošli.

Partizan više i ne pratim u domaćem fudbalu, osim derbija (da se dopunim i popušaja u evrotakmičenjima :)) i utakmica sa Radničkim, koji pratim po JSLu ali i to ozbiljno razmišljam da prestanem.

Najveća greota je što ove pare koje ima FKP ne idu u KKP (tih nekih 6 do 10 miliona eura, koliko pretpostavljam da je budžet, ne znam ovo je odokativna procena da se sada ne uvate ljudi da me ubeđuju da je veći ili manji), ne bi se skidali sa fajnl fora EL.

Nek ubaci neko Čukine golove kada se pojave.