Prijava

Sama tema je šaljiva i kažual ono ko je izbeglica i odakle. Znači nije tema rasprava o migracija naroda i nacija kroz vekove. Nije mi jasno da se tu sad vodi neka rasprava.
treba tipizirati lol. Izbeglica sam iz ______________ i to je to. Možda još nešto šaljivo na temu i kapak. A ne nađe se neko da proziva i kao "navlači" ljude ili slične bezrazložne aktivnosti oko teme. A ako nema razloga onda je spam.

Пробавита. Ко се сећа. Но, ја сам избеглица из државне управе. Има ли нас још?

haha nisam ni mislio da se šizofreni sizif neće vratiti u nekom obliku, dobrodošao nazad majstore

Ipak je izleglo jaja pre smrti.

Pa ono, kill it before it lays eggs!

moje lice svo izbeglooo

jel imate jos u steku plavu suskavu jaknu.

Ти си мислио? WOW! Грешиш синко, немам ништа са Сизифом. Покој му, био је добар дечко. Сви смо избегли из јајца, Лимару, разумем твоју фасцинацију истима.

Овај Грањка мора да је избегао са Косова док га нису бановали досад..

Paun91 Пиле мамино, неписмено, са Косова су интерно расељена лица, а избегла су из биших СФРЈ република. Бановали су ме давно, због типова као што си ти, али се више не дам испровоцирати :) Него, јеси ли ти избегло или интерно расељено лице? Или само ниси пазио у школи?

Ja nisam iz Krajine ja sam iz Hrvacke

ko zna u kojem je sad šizofrenom cepanju. mada i nije uopšte raslojen lik, zato je dosadno, meni više vuče na paranoju

ИЈОПЕТ, ИЗБЕГЛИЦЕ СУ НАЈВЕЋИ ШЉАМ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ!

IJOPET TATA KUPIJO KOZU SPLAVIM OCIMA
KRIVE NOGE IMA I MRDA USIMA

I AKO TI SE NE SVIDJA OVA PESMA NASA MI CEMO JE PEVATI OIJOPET IJOPET IOPET TATA KUPIO KOZU SPLAVIM OCIMA KRIVE NOGE IMA I MRDA USIMA

Obrenovčani, upišite se u temu.

елек живи у тракторској приколици хехе мехехе