Prijava

Ne moraš mi se pravdati, jednostavno ne volim kada neko zapali da radi preko grane. Kod mene je tu kraj. SRCE ZA SRBIJU PORAZ U MONAKU ZONFIĆ!

nisam zbog novca, to mogu da ti kažem.
pomažem koliko mogu srbiju i odavde, i vratiću se kući bolji nego što sam bio.
eto tolko, pa me ne voli, i ne tražim :)

kenjaš ti, a opet i dalje pišeš po glupom forumu.

a nećeš da saslušaš kad kažem da ja ne pričam o tome kako treba zajebati porodicu, već kako se treba otkačiti od sise da bi tu istu porodicu nekako pomogao.

al džabe to pričaš tupsonu, što ne sluša, a pravi se da niko samo njega ne razume :)

"I'm so smart, so shut up"- на то се отприлике своји сва твоја прича.

Опет не можеш да прихватиш да не мораш нужно бити у праву и да не можеш да генерализујеш било шта.

Кажем ти да знам људе који су веома успели у животу, са тог Запада, које заболе за ту причу која се ваља сељанима и гастосима. И кажем ти да сам самосталан, уопште немам разлога да ме било која оваква прича погађа.

Смета ми генерализација, а посебно кад дође неко паметан да нас учи шта треба и како треба, јер су сви сем њега будале.

Како би се, рецимо, осамосталио у ситуацији када имаш породицу од 10 социјалних случајева, у једном стану, од којих је 4 тешка болесника, а примања су им три инвалидске пензије и нешто што са стране чапну, ако уграбе прилику, јер ни посла нема? Таквих сам кроз свој посао видео ко зна колико. Иди њима реци да није у реду тако живети, и да то није нимало ноблес.

Ал глувом шапутати и слепом намигивати...

Jes vala, za osemenjivačima junica je vazda potražnja, mislim nije da ih semeniš lično, recimo da samo asistiraš kvalifikovanijem od sebe :)

Pa nisam baš mislio da jebeš matore krave za kintu, kontao sam neki pošteniji posao da nađeš :)

Кажем ти да знам људе који су веома успели у животу, са тог Запада, које заболе за ту причу која се ваља сељанима и гастосима. И кажем ти да сам самосталан, уопште немам разлога да ме било која оваква прича погађа.

A ja tebi kažem da si tvrdoglavi junac utucan u glavu, što ne čita šta neko piše nego samo tera neku svoju priču.

Muuuu, sine, muuuuu. Jel se razumemo?

Kelte, jeb'o ti svoju školu kad žuljaš dupe na polovnom biciklu, il' si pak toliki jevrej i gastarbajter pa ti žao i za neko auto dati, uuuu takvi hladni i bezdušni su tek najgori. Jesti mason pa podrivaš patrijarhalnu fameliju, znamo da si strani plaćenik?
http://www.zaslike.com/files/hlinoddyis7ilygz554t.png

Ahahahahaha, kakvi ste trolovi majko mila!

Kelte, jeb'o ti svoju školu kad žuljaš dupe na polovnom biciklu

muka me naučila da čuvam ono što imam, a ne da dajem zadnje pare na halkidiki, a ovamo keva sprema sarme smesom, da mi slučajno ne padne pritisak ispod 200.

brate, ako ne zivim sa kevom, kako ovo da radim? objasni!
http://www.youtube.com/watch?v=1bMs04JK0BQ

za pritisak je lako, samo odeš kao ja svako tri meseca da ti istoče višak i uvek imaš idealan pritisak - korisno, ugodno, a ne goji...

A ja tebi kažem da si tvrdoglavi junac utucan u glavu, što ne čita šta neko piše nego samo tera neku svoju priču.

Muuuu, sine, muuuuu. Jel se razumemo?

Не разумемо се. Не причам воловски. За тај свој језик, мораћеш да нађеш другог, адекватнијег саговорника.

Ако се опет нисмо разумели, питај неког да ти преведе на тај твој језик.

Која пушикурацједиговна расправа, лололо.

Не разумемо се. Му. ЗА тај свој језик, мораћеш мууууу да нађеш другог, адекватнијег саговорника. Муууууу.

Ако се опет нисмо разумели, питај неког да ти преведе на тај твој језик. Му!

ne razumeš, ali odgovaraš. :)

izvini za edit, morao sam... jebi ga.

Боље нађи преводиоца.

Ако опет сам пробаш да га преводиш, као малопре, опет ништа нећеш разумети.

ajd, da ne spemujemo temu više, možda ima neko za razliku od tebe, nešto pametno da kaže.

možda ima neko za razliku od tebe, nešto pametno da kaže.

:)

Ladno sam pročitao naslov teme kao - "Život sa mrmotom", a nije ni daleko od istine, jebeš ga.

Ne raspravljaj se šnjim nabodigaaaaaaaa

Kako ova zine na kokicu kapiram da bi mi čaršav uvukla do tankog creva...

Ja sam živela sa roditeljima pa kada sam videla da bi mi krojili život kako oni misle da treba, otišla sam da živim kod muža. Presekla sam "pupčanu vrpcu" i rekla dosta.