Prijava

Pa nemoj nikoga da pratiš!

Ja nikoga i ne pratim, to si mogao i da pogledaš.

Preporučio bih ti da iščitaš ovog autora: http://vukajlija.com/recnik/autori/68312

imao sam najbolju nameru da ga iščitam ali kada sam video ko je-odustao sam. žešći je debil i ne buh mu dao da piše ni za kurir.

Dobro, ja sam ovo istripovao da malo poguramo novajlije. I ovo i ono za više defki. šta znam, ja imam mogućnost da pišem koliko god hoću, prate me ljudi i ono, jesam to zaslužio, ali nekako mi je previše sve to. Pre praćenja i samo jedne defke za pisanje, Rezervoir Dog koji je prvi i ja koji sam bio 3000. imali smo iste uslove, a meni je to do jaja.

Ja sam za.

Mene iz nekog razloga prati 88 ljudi(bilo je i vise, al' me banovali). Defke mi sranje, plus nista nisam napisao godinu dana.

Sistem ne funkcionise.

najvece sanse da neka dodje u popularne je da autor ima veliku pratnju

Ma jes' vraga, to jedino kod ovih što su nakupili u zadnjih godinu dana pa imaju aktivne autore, kod ovih ostalih ne. Ili kod ovih što imaju 200 i više pratilaca, al' tih je veoma malo, još većina njih ni nije aktivna.

Imam vrlo slične stavove kao Džoni pa neću da ponavljam bez razloga.

Samo da dodam nešto: prati me 12 ljudi(do pre par dana bilo 10) a u prvih 1000 sam ušao pre 5 dana fazon a opet sam imao jedno 5 defki u popularnim otkako je uvedeno to. Znači nije samo pratnja uslov da se defka ugura u odabrane, sigurno, ali ima udeo. Inače bi je ja kurac ugurao u odabrane.

Ja pratnju ne podržavam jer ne želim da čitam samo grupu autora već što više njih. Kada hoću da pročitam nešto od npr Džonija, a čitam njegove defke, kliknem mu na profil brate mili i čitam.

Posle određenog vremena, skonta čovek neke stvari: dođe pamet iz dupeta u glavu, pa se odbije par puta i ipak ostane u lobanji.
Iako sve ovo ima nekog rezona itd, a možda se preteruje, na kraju sam ipak PROTIV.
Jbt, nemam puno ljudi koji me prate, ali ima nekolicina za koje znam koji su i bez tih ljudi bi mi đavola neko čitao defke. I još iskomentarišu, malo se izezamo i tako.
Ne dam pratioce i javno mokrim po svom nepromišljenom i nadasve nehumanom aktu podrške ovoj aktivnosti (za koju gazdu svakako zabole, ali ipak).
http://gifs.gifbin.com/1234181751_bfcf4ec.gif

Ja sam svoju pratnju pošteno zaradijo i protiv sam ovog predloga!

Ne samo što bih ukinuo pratnju, već bih stavio da prvo izlaze odabrane, pa onda popularne, s tim što bi se teže dobijala odabrana i malo bi duže stajale, sad kad postoje popularne.

Džoni iskreno mislim da bi to samo ubilo ocijenjivanje.
Već sam rekao na onoj temi šta mislim o tome i kapiram da je ovaj sistem dosta dobar.
Eee, pa ja za neđelju dana zaradih 13 pratilaca. I to dosta nekih novih likova koje ranije nijesam ni znao a ne da su me pratili.
Može se čo'ek fino probiti samo ljudi neće da gledaju novajlije.

Ja sam za to da se na nslovnoj prikazuju NAJNOVIJE DEFINICIJE
Ko ga jebe, nek svi vide đubar, al nek ga i ocjenjuju.