Prijava

Да се разумемо. Пратња није проблем, иако сам у почетку био против - из неких других разлога, хоћу рећи не утиче на малу читаност већ је то одраз лењих аутора који нису у стању да прочитају бар десет дефиниција у току дана или бар сваки други... Част изузецима. Али, ако постоји решење да се повећа та читаност нека се уведе. Искрено немам неки предлог за то сем да се на крају месеца, можда два или пак нешто више од тога, награди аутор, или нешто више од једног који имају највећи број оцењеног садржаја.. Сматрам да би се многи попалили и читали куд и камо више него раније. Бар они који за сада немају одабрану или они којима је стало до неког већег признања. За овај мој предлог вам није потребан газда (ваљда), сматрам да то можете и на своју руку... Толико од мене..

najvece sanse da neka dodje u popularne je da autor ima veliku pratnju, s druge strane autor sa velikom pratnjom najcesce i pise kvalitetne defke, ukidanjem pratnje bi se verovatno smanjio broj popularnih, a ne povecao. stoga sam PROTIV.

ali sam ZA da se iznadje neki model kojim bi se motivisali autori sa manjim brojem pratilaca, tj da se poveca sansa da i njihov rad u 24h dobije vise od 20 pluseva ako zasluzuje.

jedan od nacina je da postoji pozitivna diskriminacija, npr onaj koji ima od nula do X odabranih, da mu ne treba 20+ poena za popularnu, nego manje npr 15

Da se uvede da je svaki autor obavezan da poslije ocjenjivanja definicije ostavi kratak komentar u kojem bi naveo kako je glasao i zašto je tako glasao. Na taj način bi autori definicije mogli da prate ko ih je pročitao i da shodno tome reaguju ukoliko primijete da ih neki autori koji ih prate ne čitaju dovoljno. E, da, i da se na kraju tog komentara definicija opiše ukratko, svojim riječima da bi se vidjelo da je pročitana sa razumijevanjem.

nije to način, način je ono što je bilo odlično u beloj verziji - random definicije u ćošketu, od novih defki neki izbor linkova da se malo popularišu pa da se vidi vrede li ili ne...

Ja sam bio ozbiljan pristalica bele Vukajlije.

Dobro, kao što rekoh, otvorio sam ovu temu samo da vidim mišljenja i to je to. Ovo što Bruce reče za random defke je bilo kul.

To mi je bio najkul momenat bele Vuke, čak i jači od popularnih...

Ja sam samo mrzeo crvene linkove lololo

E da, random defke su kidale!

EDIT: Plus slike na defku, to je bilo jako :)

Da slike. Sećam se kad sam tražio slike za one moje Romulance. Slike su bile vrh.

I ja za moju stožinu :)

Фантастичан предлог, јако фино са твоје стране џоне! Свако добро теби и ели од фамилије минић из беча!

Fala Minići, naručiću vam pesmu na radijo moravi prvom prilikom, za nekog sveca.

Ne ljudi nego sistem da se uvede da se definicije genijalnih autora kao što sam ja automatski ubacuju u popularne.
Tako će biti zanimljije a i ljudi će se truditi da postanu genijalni.

moze i sistem koji ce da banuje puzzlefoxa bar jednom nedeljno, da se ta genijalnost nakupi malo. ovako je dosadno stalno si tu.

Ovo sa random defkama je super i zahteva toliko malo da bi se ubacilo.
Što se pratilaca i pratilja tiče, shizofren sam. Sa jedne strane utiču na dospevanje u popularne, a sa druge upitno je koliko to čine za 24 sata. Takođe, mnogo gotivni ljudi me prate i ne bih hteo da ih lišim svojih uradaka. lololo
Ja pratim malo, ne čitam baš redovno posebno praćene, ali svakako hvatam najnovije, jer visim ovde stalno.

Generalno meni ne smeta pratnja i pracenje, imam par autora koje paratim i citam ih, i msm da kvalitetni autori imaju dosta pratilaca/pratioca kako se vec kaze, tj da svako ko dobro pise vremenom ce prikupiti fanove i moce se popularizovati na naslovu.
Random defke nisu losa ideja,

Plus slike na defku, to je bilo jako :)

ali mi je ovo jako dobar prijedlog

te su slike i dovele do pojave postera...

Ja sam svoj stav o ovome izneo još onomad kada se povela tema o broju definicija koje mogu pisati novi autori na sajtu.

Apsolutno sam protiv pratnje, ja prvo čitam nove definicije i volim da vidim lepo napisan rad novajlije više nego dobar rad prekaljenog autora.

Apsolutno sam protiv pratnje, ja prvo čitam nove definicije i volim da vidim lepo napisan rad novajlije više nego dobar rad prekaljenog autora.

Pa nemoj nikoga da pratiš!
Preporučio bih ti da iščitaš ovog autora: http://vukajlija.com/recnik/autori/68312