Prijava

Расни бесан што је пуко 100 динара на тикет па вилени све време по теми, нема петарди наредна два дана.

Jebem im mamu 2200 bio dobitak mislio sam 2 majice da kupim.

I još nešto MI I KAD SMO NA DNU SMO VEĆI OD VAS!

Ko ste to vi, a ko su to drugi? :D

Mi smo Zvezda- najmoćnije sportsko društvo na ovim prostorima. Sa prebogatom istorijom.

A ostali su razna govna- patlidžan koji malo kaska za nama i ostala boranija koja ne može da se stavi u rečenicu sa Zvezdom.

Imaš temu o zvezdi.
Ova je o Vojvodini.

Ajde nabroj 5 igraca Vojvodine koji su igrali pre 3 godine.

Ajde reci koliko imaš godina.

E jbg previše si glup za diskusiju.

Mhm. Naročito za diskusiju sa klincima rođenim posle 1998, koji se uzdaju u svoju rasnos`. Čibe.

Tibor Váci

jel zna neko posto je vosin dres, i jel ima da se kupi u prodavnici na stadionu? ajmo novosadjani?

mislim da imas.bilo je do pre 2-3 godine.u slucaju da nema,uputice te di ima.

Realno, koji naši klubovi uopšte prodaju dreseve, pored Zvezde i Partizana?

Jebo Zvezdu

Jebo Vojvodinu

Jebo Partizan

Jebo Čukarički

Jebo Jagodinu

Jebo OFKu

Jebo Rad

Jebo sve Radničke

NAPRED OBILIĆ FK

inace sinoc sam nesto blejao tamo ispred univereksporta, i u 21:05 trci neki lik u dresu i sa salom i onako u prolazu nas pita ;;momci, jel ovuda za sever''...a na 50 metara je od severa...novosadjanin...firmas...ne zna kako da dodje do stadiona....ajde bezi

vosa,ofka...
dok je naai bio sponzor,mogao si da kupis dresove svih klubova koje su opsrkbljivali dresovima.

hahah pez to sam ja bio :)

inace sinoc sam nesto blejao tamo ispred univereksporta, i u 21:05 trci neki lik u dresu i sa salom i onako u prolazu nas pita ;;momci, jel ovuda za sever''...a na 50 metara je od severa...novosadjanin...firmas...ne zna kako da dodje do stadiona....ajde bezi

Jedan od ključnih problema što se tiče navijanja kod nas je to što 90% ne-Beograđana takođe PRIMARNO navija za Zvezdu ili Partizan. Bolje je da na regularnoj bazi bodre lokalne klubove, a Zvezdu i Partizan u derbiju i Evropi.
Ovako: idu Zvezda/Partizan u Gornji Milanovac/Čačak/Užice, kad ono tamo više Zvezdaša i Partizanovaca od lokalnih.

Logicno zato što su Zvezda i Partizan isntitucije. Cak i u RS i u CG.
U RS ima 10 puta vise delija i grobara od svih ostalih zajedno. Dodje 30 ljudi na utakmicu Rudara u Prijedoru. A iz Prijedora dodje 70 ljudi da bodri Zvezdu u BGu.
Razlika izmedju velikih i malih klubova.

Možda nije za poređenje, ali što se tiče lokalnih klubova i navijača:
Za Bajern navijaju samo Bavarci i to pre svega ljudi iz Minhena, koji je tek treći grad po veličini u Nemačkoj (e, sad, što ima milion i po stanovnika, posebna je priča) i štaviše, u Minhenu je omiljeniji "Minhen 1860". Razlika je što Nemci imaju ravnopravnu zastupljenost klubova iz cele zemlje, od Hamburga do Minhena.
Sve nešto mislim da onaj sistem regionalne zastupljenosti u drugoj ligi nije bio loš, pa da može da se primeni i na Superligu. Beograd da maks. 4-5 klubova, Vojvodina 3-4, itd.

sve ok,al zasto bg vise od vojvodine?

Ovo što Rasni kaže je sasvim tačno, ovo za region i za navijanje, za sve moje godine života nisam nikad čuo da je neko iz Crne Gore rekao da navija za Mogren, Budućnost, Pljevlju, Mladost itd itd. već samo za Partizan ili Zvezdu.