Prijava

Гледај келта како се шупка народу. ау.

Kao modovi nisu zadovoljni kolegama, kao sporječkali se, kao javno kao malo se vređamo kao ovo-ono a narod pase, a?

Loš trol, aukurac.

Mora i to neko, SMare. Iskusno to radi, iskusno.

Tako je celte, tako je. Nekada jebe situacija, definitivno. A, ponekad (a i malo češće) treba ućutkati onoga ko previše vređa. Jer, kada dođe sa duplog, možda pokuša da malo civilizovanije diskutuje, da zaista kaže nešto sem što se popiša po drugima.

Mene i Luksa za moderatore, hoćemo duvedemo džigare!

A, reci mi, šta ti radiš toliko dobro? Ne čitaš previše ili barem ne ocenjuješ, ne brišeš? OK, na najviše si na forumu i tu imaš neku spiku oko nekih stvari sa ljudima. Dakle, posećuješ ga. Dakle, vidiš da ima onih koji preteraju. Pa, ti im, ako vidiš da su banovani, smanji ban i stavi to kao edit, napomeni na mod forumu da si smanjio zbog toga i toga. Ako vidiš da je neka temazaključana, a ceniš da bi trebalo da ostane otvorena, ti je otključaj i navedi na mod forumu da se ne dira ta i ta tema, jer vidiš potencijal u njoj.

ne odgovorih, zaneo se. ne radim nista posebno. ustvari, da se ne lazemo ne radim nista. mogli bi me razmodujete, i isto da bude kao pre. ne sekiram se ni za to (osim sto bi mi tad zakljucao temu do sad).
al nekako mi se ponekad cini da dobro odradim kocenje kad se malo zanese neko. mozda mi se samo cini to.

koristan sam na neki nacin sajtu, ne bi bio mod 100 god da nisam valjda.

mozda i gresim, ali sam resio da budem glasan, pa ako gresim gresim, jebi ga,

UA BRE PIČKE MODULATORSKE!

Saće dođe džigara Kostić da me banuje.

JA SAM SIGURAN DA NAM SE MODOVI SUPCE JER CE BITI IZBORI ZA JAJZENA.

JA ISTICEM SVOJU KANDIDATURU, NEMOJ DA POSLE BUDE DA SAM ZAKASNIO!

Ne brinite se, ba, kad vejvrajder pošalje kajzenu iljadu da postane mod svi smo redom najebali.

Ja samo želim da odbanujete Samhaina (mislim da ga je baš celt banovao, ali nisam siguran) i dopustite mu da otvara teme o SINANU.
Toliko.

ne sekiram se ni za to (osim sto bi mi tad zakljucao temu do sad).

Ne bih. Ovakve teme su kul za opuštanje i za diskusiju. Narod to voli i narodu to treba.

koristan sam na neki nacin sajtu, ne bi bio mod 100 god da nisam valjda.

Kao Dinkić u vladi, tajfajzen, ololo.

mozda i gresim, ali sam resio da budem glasan, pa ako gresim gresim, jebi ga,

Da ga jebem? JA JEBEM, eto.

UA BRE PIČKE MODULATORSKE!

Treba da budeš politički korektan. Najviše je muških međ' modovoima, pa bi biJo red da nas nazivaš "kurčevima", olololo.

JA ISTICEM SVOJU KANDIDATURU, NEMOJ DA POSLE BUDE DA SAM ZAKASNIO!

Bez plakata nema ni kandidature: windows pozadina, tvoja nasmejana slika islogan koji nadahnjuje.

Сигурно да је занимљивије да отвори седам тема о Синану него дискутовање Бруса са Ван Гогом и још неколико жена о најлепшем дезену завеса за гостинску собу.

Da ga jebem? JA JEBEM, eto.

kosticu regulisi ovo

Кол'ко год уживао читајући ово, јадно је да се препуцавате овако јавно. Добар предлог, обојица у праву за неке ствари, ал' кад је све о'шло у курац, дајте, премештајте ово у неки ваш модераторски форум...

zadnje vreme doslo kad sam ja poceo da otvaram ovakve teme :)

jeste ja sam ga banovao, i napisao da ga niko nikad ne odbanuje, brisao sam mu automatski spem pola sata :)

Jel ima neko neku sigurnu dojavu? Tanak sam sa kesom, lepo mi legao neki siguran tiket...

Ктитор™

Кол'ко год уживао читајући ово, јадно је да се препуцавате овако јавно. Добар предлог, обојица у праву за неке ствари, ал' кад је све о'шло у курац, дајте, премештајте ово у неки ваш модераторски форум...

Za inat nećemo!!1 Ima da napravimo latino sapunicu od ovoga, sa sve tursko-indijskim brejkovima. No puerde se!!1

Сигурно да је занимљивије да отвори седам тема о Синану него дискутовање Бруса са Ван Гогом и још неколико жена о најлепшем дезену завеса за гостинску собу.

Čibe,Jebaču, ne palamudi i ne velemudi mnogo, ne paše ti. Ko ti kriv pa ne razumeš kad pametni pričaju. To što si ti u zavesa fazonu je posledica bežanja sa časova likovnog u školi.

Bilo-prošlo. ODBAN JE U TVOJIM RUKAMA, SRBSKI SINE NA PRIVREMENOM RADU U IRSKIM PRIPIZDINAMA!

Moderatori, nisam nikad bio u toku zašto vam toliko smeta "Jebanje", otvorite tu jednu, jedinu temu i nek se ljudi siti ispemuju, ne vidim da je toliki problem, jebemu, kakva god da je ne može ni približno biti gora lobotomija od one Ženski kutak za trenutak. Pravda za Jebanje! JA JEBEM!