Prijava

Ako sutra uzađem u čitulji vi ste krivi...

Al je ovo jadna tema, odbanovali ste ljude koji su zasluženo banovani, što kačenje privatnih slika, što jako vređanje i tako... Čast izuzecima, mislim na Pazlfoksa i još kog.. To je kao kad bi pustili iz zatvora serijskog ubicu jer je odležao "čak" 9 meseci, a i narod ga hoće napolje. Možda surovo poređenje, al je ispravno.

Konačno neko ko razumije ♥

u pravu je za Pazlfoksa. i što je najgore, nastavio je po starom. mada, nijesam ni sumnjao da će biti nešto drugačiji.

Šta sam počeo po starom mrčo? Ja tebi danas ulinkovao defku u defki kako bi mogao skupiti poene na defki koju sam ulinkovao u defki a ti tako za mene pričaš eeeee

EDIT: E da, da ne bude da spemujem temu:

Predlog: odbanujte mene ako me ponovo trajno banujete

danas ulinkovao defku u defki kako bi mogao skupiti poene na defki koju sam ulinkovao u defki

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/531/557/a88.jpg

како је модерација уопште дошла на ово идеју?
ОЋЕМО ОДГОВОРЕ

како је модерација уопште дошла на ово идеју?
ОЋЕМО ОДГОВОРЕ

http://i.imgur.com/Unmhsuj.png

EDIT: preporučujem da otvorite sliku u novom tabu da bi viđeli što piše ili bar probajte nekako da zumirate

Šta sam počeo po starom mrčo? Ja tebi danas ulinkovao defku u defki kako bi mogao skupiti poene na defki koju sam ulinkovao u defki a ti tako za mene pričaš eeeee

zajebavam te, što se pališ? :)
odo da ti iščitam definicije... JEL VIDITE KAKO SE TO RADI, DEČACI!
odlična ideja, Pazlfokse.

Pazlfokse, ako bolje pročitaš moj post, skontaćeš da sam rekao da si ti izuzetak....mada, više nije ni bitno...

Ne znam dal je bilo na dnevnom redu ako jeste ko ga jebe. Sve odbanovaše osim Kuzmana, koji je razlog?
Edit: Nemam ništa smomkom al ono, nek pravila budu za sve ista.

Pazlfokse, ako bolje pročitaš moj post, skontaćeš da sam rekao da si ti izuzetak....mada, više nije ni bitno...

Ukapirao sam, zato sam ti i turio srce :D

Kuzman mi je jednom rekao da mi je defka sranje. Njega nikako ne odbanovati.

Jebi ga, bila takmicarska lolo. S onog takmicenja dje smo ja i ti ispusili jedini :)

Vidiš da sam bio u pravu da je sranje hihi

Ne podsećaj me taman sam zaboravio :( I sad sam prošao al kapiram da će da bude jalovo. Axaxaxa. Koji smo nesrećnici...

mora biti barem godinu dana banovan, tako rekoše u prvom postu jebiga...

Pa zar ne možeš ti kao najstariji među njima da utičeš na tu odluku?

ajde izuzetak za mene pošto sam kul vacap maj niga ja kad kažem to je banovano!

Radoje, realno, banovan ti je samo onaj nalog. imaš ovaj drugi, ne vidim u čemu je problem?

Ja sam predlozio par autora i odbanovani su a dvojica nisu (mada za jednog znam sto nije ) a drugi je sylar011.