Prijava

@Hipnos: mislim da ne, aj objasni :)

Ма, били су неки ликови што нису могли дуго без воде(као водени људи, на ту фору) и имали су нешто љубичасто на главама...

To su bre oni Rendžeri sa Akvitara.... Kada su svi rendžeri postali klinci a samo je Bili postao velik onda su bre došli ti rendžeri samo što su meni bili bezveze jer nisu imali robote koji se sastavljaju... Posle pamtim da su bili Zeo rendžeri, pa oni Turbo, sa onim nadrkanim kolima, pa onda oni u svemiru. A šta je bilo posle? neka mi neko kaže....

Posle svermira nije bilo ničega...
To su bile zadnje epizode.

A šta je bilo pre nego što su otišli kod Nindžora? ja se ne sećam tomija kao zelenog rendžera????

Prvo je bio zeleni zlikovac.... Mamu mu.... zlikovačku... zelenu.... zlikovačku...

Jeste i imao je onog Godzilazorda (kako god...).
Ali kako su ga vrbovali Rita i Zed toga se ne secam.

Ne znam ni ja, ja se samo sećam da se telepotovao nekako u bazu i zamalo ubio Zordona.

Он је у првом серијалу био зли зелени ренџер, па је тек онда постао добар,д а би касније прешо на бело. Али "Зик уаааааааааа" ХАХАХАХАХХАХА!. Тачно се сећам тога! Осим тога имао је и нешто као АСИТ УААААА!

@Vokassi
Sećam se da je pre Nindžora došao valjda neki Skeletni monstrum koji je bio Ritin brat, i on je valjda prebio oba Zorda i uništio im prvobitne moći. Onda kod Nindžora nalaze neku drugu moć, dobijaju nove Zordove i onda prebijaju Ritinog brata.

Ej, a što malo ne mislite i na negativce i oni su imali dosta sjajnih fora.

@off
sad videh temu...hahaha koji ste vi genijalci jebes mi sve hahahahahhahahahaha :D

@Jana
Ovo je jedna vrlo ozbiljna tema Jano, otkrivamo naše davno zaboravljeno detinjstvo.

Ja navijam za onog Buđavog Skeleta - Ritinog brata : "Š'a me mirišete ? Kupao sam se ja prošlog meseca !"
Ali Zed, Rita, ona Leteća Gorila, pa Jarac-naučnik... Pa posle familija Robotić i ona druga ludaja koja je živela u podmornici.

Итс морфн тајм!!!

It iz !
Nou go to jor Zords end kil Gršmljuk Trta !

A ono Alfino: "Ajajaj Zordon!" hahahhahaha

Međutim meni nkada nije bilo jasno zašto su sva ona ogromna čudovišta harala po nenaseljenom delu Endžejl Grouva. Zordon bi obično rekao da rendžeri moraju da spreče čudovište da ne stigne u naseljeni deo grada... Da sam ja čudovište ja bi odma otišao u naseljeni deo grada...

Oćeš da kažeš da ti NISI čudovište?!?!!?

Vokassi - kako u nenaseljenom delu ? Pola epizoda kojih se sećam su se vodili oko nekih maketa zgrada koje treba da predstavljaju centar grada. I najače jeste da se oni međusobno gađaju laserima i raketama po gradu, a grad ostane čitav na kraju.

a ludaja koja je zivela u podmornici je imala,koliko se secam,opasne sise :)