Prijava

Ja sam uvek bio beli rendzer i to zato sto sam bio zaljubljen u jednu klinku koja je bila rozi i onda kada bismo se mi igrali ja bih bio beli renzder.
Mocni rendzeri i igre mocnih rendzera su mi ostali u najlepsem secanju.:))))))

Ja i moje drustvo iz 1,2 ili treceg osnovne smo se opasno przili na mocne rendzere.Jedan ortak je toliko napredovao u igri da nam je napravio one stvari sto se stavljaju na ruku,nesto metamorferi ili tako nesto.I pravio nam maceve i motke kojima smo se kao borili i to.eee......

Аааааааааааааааааааааааа Моћни ренџери!!! Прочитао сам се у једном даху, до јаја!

Mocni rendzeri imaju sirok spektar emitovanja i oponasanja kod nas i dan danas,fenomen.....

http://www.youtube.com/watch?v=r7kpa_1zTqw&feature=related

Mislim da su kod nas emitovane ove sezone:
-Mighty Morphin Power Rangers (1993-1995)
-Mighty Morphin Alien Rangers (1996)
-Power Rangers: Zeo (1996)
-Power Rangers: Turbo (1997)
-Power Rangers in Space (1998)

a ove nazalost nisu:
-Power Rangers: Lost Galaxy (1999)
-Power Rangers: Lightspeed Rescue (2000)
-Power Rangers: Time Force (2001)
-Power Rangers: Wild Force (2002)
-Power Rangers: Ninja Storm (2003)
-Power Rangers: Dino Thunder (2004)
-Power Rangers: S.P.D. (2005)
-Power Rangers: Mystic Force (2006)
-Power Rangers: Operation Overdrive (2007)
-Power Rangers: Jungle Fury (2008)
-Power Rangers: RPM (2009)

@goran92 gledao sam neke od ostalih sezona i iskreno nisu dobre kao ostale, tako da nismo puno izgubili :(

*ostale koje su se emitovale kod nas

А ево сада почели поново да их емитују на пинку ,има да гледам од вечерас :)) сваким даном у 19:00 ............

L@ki
А ево сада почели поново да их емитују на пинку ,има да гледам од вечерас :)) сваким даном у 19:00 ............

Не кењај???

Који серијал?

Па онај први што су емитовали пре на пинку , почетак ,е сад који је то у глобалу не знам ..... погледај па ћеш видети ...

Ахахахах брате, 'ладно ћу ренџере да гледам, коњ од 19 година!

Ценим да ће ми бити кул , флешеви из детињства :)

ove novije sam gledao na kablovskoj....meni su živo sranje. al majti morfin sam voleo više nego roditelje

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/images/photos/000/800/126/RackMultipart.7373.0_crop_340x234.jpg?1263615763

А Томи решио да проба како је то у рил фајту ..... и богами је добар , има скор 5-0 у ММА ............

Јел се морфује бре борбе или на суво?

Јебеш га те исте коментаре сад читам на клиповима његових борби :)) ............... изгледа да не :(

Brate, mislim da su ovi na pinku sinhronizovani, užas...

И ја чуо да су синхронизовали, па ме стра' да погледам.

Aj neko ko onako "slučajno naleti" na Pink, je l' istina?