Prijava

a e se secate onog klinca Dzastina,on je bio kao neki klinac sa velikom snagom ili tako nesto,ili je i on bese bio neki mini rendzer...

A e se secate epizode kada Tomi ne moze da se zaustavi da jede,a pre toga prico nekom klincu da je umerenost najvaznija stvar...

odakle ih samo vadim.....

Ma najjaci negativac je bio Lord Zed, samo cini mi se da je na samom pocetu serije bio mnogo strasniji, a da je posle postao tipicni blenta-tip negativca.

Jeste Car, imao dve face... to je bio negativac sa najvećom mimikom lica u celom serijalu.

Ma ona iz podmornice je bila najzesca riba :)

Najžešća riba je bila poslednji negativac iz serijala "Galaktički moćni rendžeri" - ona je bila sestra tadašnjeg Crvenog i postala je android koji je zagospodario celim univerzumom. Tu valjda Zordan na kraju umire i uništava sve sile tame u ogromnoj eksploziji...

Ufff,taj kraj mi i nije bas ostao u secanju.Znam da su se na kraju svi zivi borili jedan protiv drugog iz svih serijala.

@ЛТ
Стави слику.

pa i nije neka....

Ma od kako su nastali ZEO rendzeri sve je pocelo da propada!

Trišo, kako može neka osoba da postane android? Misliš kiborg, ili šta...?
Androd je robot napravljen da potseća izgledom na čoveka, kiborg je čovek sa mašinskim delovima.

Daj bre piro, sto mu cepis dlake :)

Jeste kiborg, izvini piro na grešci...
Ona je postala kiborg, svemoćna kraljica zla, a onda ju je Zordon Energy Attack rascepao i vratio u normalu.

U jebote, viđi dobre teme, šteta samo što se ne mogu śetit' šta sam jutros srao, a ne šta sam i zbog čega gledao prije ne znam ni ja kol'ko godina.

OKRENITE DNEVNIK... IMA,... IH....

danas sam naleteo na neku staru epizodu...... instant flesh back....

Sećam se kad su imali bubu koja je letela.(mislim na auto)