Prijava

Маки- Мислите ништа чудно, нормалан надимак за дечкића.

Маки је Марија, женско које се претвара да је мушко..фура тајфајзен и мува рибе по граду..више пута сам га/је видео како приводу врх пичке..маму му/јој га набутам.

https://www.facebook.com/maki.zivkovic.7

Čvarak- kad je bio mali, pricao komsiji da cale ubija cvarke vazdušarom (na čvOrke je mislio)

Licider- Legenda kaze da se nije kupao mozda mesec -dva dana, a sve to vreme je radio na gradjevini. Posle toliko vremena, kazu, poceo je da se oseca na licidersko srce.

http://vukajlija.com/guza/671209

Nema dalje!

P.S. Moja defka, da znaju ovi što nagrađuju minusima reklame :D

Pifke
Momak koji ima blagu govornu manu. Neđe davno se zakačio sa nekim momcima, počeo da bježi i viče "PIFKE JEDNE, DIRATE SAMO MLAĐE, KAKVE STE VI PIFKE". To mu ostalo cio život..

Tipa zovu banana. Onako žućkast je i ako se zagledaš stvarno potsjeća na bananu.

Fifti - jer lik tvrdi da poznaje Fifti centa.

Od tad kad neko nekoga prži na neku priču kaže se da "ne fifta"

Jarac - Jebo kozu za pravo.

Inače, zbog tog lika sam ja dobio nadimak Champy, jer sam ga jednom opaučio nogom po nosu, i mene amidžić podigao na ramena i uzvikivao CHAMPION, a ja to nisam znao reći, govorio Ćampi i tako mi ostalo. :)

Čempi maćori, ovo je toliko sentimentalno da mi neka tečna gomna cure iz očiju

Stoka. Nadimak devojke koja se napila za neku svadbu, čučnula i ispišala se pod šatorom pred nekoliko stotina duša.

Očiju ti?

Očiju mi i očinjeg mi vida.

Promaha - Momak kad hoda kroz selo, ruke ev šta čine :D
Razbaci nešto ruke dok hoda, a ovaj jedan ispred kafića bio i kaže: "Vi'te Sanela, prođe k'o promaha" i rodi se nadimak. :)

Сиса - не знам што га тако зову, ал умрем кад помислим да му је ћале поп и да он учи за попа и да ће га једног дана звати поп Сиса.

Krlja- zensko.
Bivsa moja...

Štambilj - non-stop je nosio neku plavu jaknu boje kao pečat.
Šitmen - lik upao u kanalizaciju.

Скоро ме је и то баш на Вуки неко подсетио на тог лика.
Лика зовемо Дуле Зидан. Наиме, кад смо били клинци, питали смо га шта ће бити кад порасте. Лик је рекао - ја ћу бити Зидан. Како ћеш бре бити Зидан? Па, лепо, зидаћу куће и бићу Зидан... А његов брат Пумпарица, лик ишао низ улицу носећи пумпу и прети да ће да бије около. Па други комшија Штулавац зато што штуца стално. Ма улица ми је пишање на главу, има још колк'о 'оћеш...

Моцарт - прозвали ме тако веслачи јер сам једини ишао у музичку школу међ њима, мада ту је био још Мојсије, Исус, итд..

Štambilj - non-stop je nosio neku plavu jaknu boje kao pečat.

Штамбиљ..ово је један од најлуђих које сам чуо.

Štambilj - non-stop je nosio neku plavu jaknu boje kao pečat.

A još je neko provalio da štambilj znači cinkaroš, a lik zaista jeste pevao muriji sve i svašta... Bili problematični klinci :)