Prijava

Čester nerešeno, Everton gubi bokte.

Јебени Вито Маноне са именом и изгледом мафијаша из мафијашких филмова осамдесетих и деведесетих.

Kol'ko mene taj golman iritira to je stršno.

Ja i dalje ne vjerujem da Liverpul uzima titulu. Jebite me ako ne kiksa protiv Noriča.

Sa kime Liverpul igra zadnje kolo?

sa njukaslom

koliko je glupo izgubiti mesto u LŠ zbog jebenog kristal palasa. alo bre izgubili od kristal palasa i to kući a slede im utakmice sa sitijem i junajtedom dok arsenal ima lagan raspored. glupi everton

sa druge strane, siti nerešeno sa fenjerašem LOL

Zadnje četri Liverpul

Norič A
Čelzi H
Palas A
Njukasl H

Zadnje četri Čelzi

Sanderlend H
Liverpul A
Norič H
Kardif A

Zadnjih pet Siti

Vest Brom H
Palas A
Everton A
Vila H
Vest Hem H

Čelzi odlučuje o tituli. :)

mada dobro je što je palas dostigao magičnih 40 bodova za opstanak i neće morati da kidaju protiv liverpula u predzadnjem kolu

siti gubi bodove na gudisonu samo tako

Čelzi odlučuje o tituli. :)

više liverpul odlučuje

Ih, će vidimo. :) Ja to navijački, da napomenem da navijam za plavce još od vremena Floa, Zole, Vijalija, Desaija, Petija, De Goja itd, da ne ispadne da navijam za vještački klub. :)
Ozbiljno, mislim da će Murinjo opasno napaliti tim da napokon u gostima odigraju neke dobre utakmice, a za domaći teren nije briga, raspored je lagan.

igra se na enfildu, liverpul i sa nerešenim rezultatom uz ostale pobede uzima titulu

najviše se bojim gostovanja noriču sad i palasu, sve ostalo će da ide kao ladna voda

igra se na enfildu, liverpul i sa nerešenim rezultatom uz ostale pobede uzima titulu

Imali bi isto bodova, šta se gleda prvo, međusobni ili gol razlika?

zapravo ne bi imali isto bodova, imali bi 2 više od čelzija(uz uslov da i jedni i drugi dobiju sve ostale do kraja) i bod više od sitija

a gleda se prvo gol razlika ja mislim. čelzi prosto mora da dobije ako ne želi da se uzda u palas u njukasl zadnja dva kola

Ja se plašim da će Čelzi da ih dobije. Murinjo je to ljudi.

zapravo ne bi imali isto bodova, imali bi 2 više od čelzija(uz uslov da i jedni i drugi dobiju sve ostale do kraja) i bod više od sitija

Da jebote, ja već uračunao iks Liverpula protiv Noriča. :D

Biće jebeno dobra utakmica na Enfildu, a Murinjac to obožava.

Ja se plašim da će Čelzi da ih dobije. Murinjo je to ljudi.

ja se ovde plašim jedino nekog usera ili sudijskog navlačenja. najveća nepravda fudbala bi bila da čelzi na guzove uzme titulu liverpulu ove godine. ali zato strahujem da će liverpul kiksnuti protiv palasa ili noriča, možda i njukasla u zadnjem kolu ako se stegnu noge... čelzi treba pregaziti, uostalom mečevi sa njima nikad nisu bili problem liverpulu. malih se treba plašiti, iskustvo iz prethodnih sezona jebiga

Da jebote, ja već uračunao iks Liverpula protiv Noriča. :D

ne zaboravi da su to suarezove stare mušterije, ne znam tačnu statistiku ali mislim da daje bar 2,5 golova po meču protiv njih :D

Pa ako Liverpul ne uzme sada neće još 10 godina kapiram.