Prijava

Norič zna odigrati tvrdu tekmu, kao i Njukasl dobru, znaju iznenaditi, a Liverpul ima taj teret od 23 godine bez titule. Sve to bi moglo uticati na njih, imam osjećaj da će biti plača poslije zadnjeg kola.

ma norič je kurac od tima, klasična ekipa koja lebdi između premijer lige i čempionšipa, a i realno ako ne možeš dobiti norič dva puta u sezoni ne treba ni da uzmeš titulu
njukalslu će biti svejedno u zadnjem kolu, jedini problem je psiha igrača i način pristupa samoj utakmici

što se tiče tereta, ne verujem da će ostaviti većeg traga na mlađim igračima, jedini koji bi mogao biti pod većim pritiskom zbog toga je džerard, što zbog kluba što lično. ali to će se lako anulirati ako napad bude raspoložen, uostalom svi uspesi ove sezone su došli na krilima neverovatno inspirisanog napada, budimo realni

mislim da je ovo ta sezona

Маните калкукације. Ливерпулу је битно да држи ствари у својим рукама и да им све победе до краја доносе титулу. Они ће то тако и да гледају. Ја капирам да би им победе против Норича и Челзија примакле титулу на неких 90% шансе. Бежали би Челзију минимум 5, а ситију најмање три. То да испусте већ нема шансе.

JEBAĆEMO ČELZIJA, KANARINCE, ORLOVE I SVRAKE! JEBAĆEMO PREMIJERLIGOA!

Vidjećemo šta će biti. Naravno, neće mi biti žao ako uzmu titulu, prvenstveno zbog Džerarda i najviše zbog, istorijskog da kažemo, poteza uprave da zadrže Suareza.

Ливерпулу је битно да држи ствари у својим рукама и да им све победе до краја доносе титулу. Они ће то тако и да гледају. Ја капирам да би им победе против Норича и Челзија примакле титулу на неких 90% шансе

slažem se, ali dobijene utakmice su najteže ;) zato se ja više pribojavam noriča i palasa nego čelzija.. samo da ne padnu psihološki i uplaše se uspeha

Тони Пјулис победио лигоа реално.

Realno Toni ojebo! Samo nek' on dobije još 3 tekme, ne mora Liverpul.

slažem se, ali dobijene utakmice su najteže ;)

Хахахах па нису то Срби :D Реално ја типујем да ће их очепити Ливерпул типа 4-1 или 5-2 као што знају.

jebo mater, ladno će palas odrediti ko uzima titulu
dobili su čelzi, igraju i sa sitijem i liverpulom do kraja
do jaja sezona bez obzira

Пјулис је легенда. Кристал Палас ми је готивна екипа још од менаџерских дана, имају до јаја навијаче и сад и доброг тренера. Фазон је био што они никад нису опстали у лиги до сад, а Пјулисове екипе никад нису испале.

Хахахах па нису то Срби :D Реално ја типујем да ће их очепити Ливерпул типа 4-1 или 5-2 као што знају.

:D srećom nemaju srba više otkad ode lane. ma i ja mislim da će norič otresti, ali opet crv sumnje je tu. nemam pojma, uglavnom jedva čekam rasplet. stvarno ne bih voleo da murinjo izgovnari titulu na kraju

Znam da nije tema zaa ovo, ali greota da neko ovo ne vidi
http://www.youtube.com/watch?v=0NtUduBR01I

ovo obilaženje desnog beka me podseti na situaciju kad je onomad ispreskakao maikona

jebote kako vreme leti

Norič ako ne ispadne jebeš ligu onda. Igraju zadnje 4 tekme sa Liverpulom, Čelzijem, Junajtedom i Arsenalom što je prosto izračunati da neće uzeti ni bod. Fulam s druge strane će uzeti bar jednu pobedu i poslati ova Kanarinska govna u Čempionšip.

Mastere gledao sam tekmu. Lik ne kasni za Ronaldom ni centimetar

А толике приче да Бејл није вредео 100 милиона. Лик већ дао гомилу голова, донео им титулу сад и вероватно већ повратио сто милки од продаје дресова. Финансијски се сигурно исплатио до сад, а бога ми и играма.

Oftopik jebiga al moram da kazem da je ovaj Pepe najgori igrac Reala u istoriji klosar obican veze nema sa fudbalom

Ako ga nisu do sad isplatili isplatiće od turneje po Kini.
Džanki ajde obriši post molim te smejaće se neko.

Slazu se kockice da Stivi Dzi podigne pehar.