Prijava

Nejebanje na sajtu se intenzivira.

говори у своје име и на теми изјадања, ок?

Bitno je da Sajsi jebe
jako

mnogo jako

говори у своје име и на теми изјадања, ок?

Nije. Pa jebo vas konj, nisam bio ovde meseci, i sad kad se ulogujem ispade, iz prethodnih postova, da ste rasterali sve s pičkom ovde na sajtu koji je ionako bio stecište nejebača (myself included), a vamo pričate ''iskusno cenim da se Sajsi loše jebe''. Dakle nejebanje se intenziviralo u međuvremenu, a ako te bolucka guza zbog toga, pa nemam pojma, sve mi je jedno.

тај рад скочко, буквално набије у грло и сврши нам на нос

Коперфилд
Koe Sajsi?

е ајде то неки пут кад буде била 2009. па људи трипују да су кул кад на редном текст у блицу напишу коментар " а ко је _____?"

Pa ne znam ko je Sajsi jbg

U redu je edukovao sam se prvim minutom klipa, dalje ne mogah

а ко је уопште станија??? шта нас брига какав је селфи или како се то већ зове усликала и коме се нагузила!!2! 99 % људи у србији гладује, подерани душеци у тиршовој а ви пишете о некој курви са тв! востани сербие, давно си заспала, нема ко последњи изађе нека угаси светло

коперфилд 11.04.2009

препорука: 1781264 + 12 -

hahaah Šomi objašjava :D

valdemar,citam tvoj post,malo mi je iritantan,ne razmisljas razumno kod ovakvih tema izgleda

Olanik, ti si jedan od ljudi ovde koji su veoma često u pravu. A i sad si, nemam šta drugo da kažem. Jesam malo ispao glup kad sam pisao to.

oćete da vam okačim neke privatne fotografije od sajsi? u redu, noćas kad sednem za kompa

Jel privatno kad liže sladoled?

Domaćica žena, vidi se.

Шоми
а ко је уопште станија??? шта нас брига какав је селфи или како се то већ зове усликала и коме се нагузила!!2! 99 % људи у србији гладује, подерани душеци у тиршовој а ви пишете о некој курви са тв! востани сербие, давно си заспала, нема ко последњи изађе нека угаси светло

коперфилд 11.04.2009

препорука: 1781264 + 12 -

Hahaha, to

Brate ekstra ti je tema ova mora u odabrane.E brate neznam ga obadve su jako lepe mada njena kovrdzava sestra lepse izgleda kad se skine tako da nju bi mislim prvo.

Svaka cast izuzecima ali na ovom sajtu su se zene ponasale kao da su prepicketine neke nadrkane a ustvari ruzne, debele i usamljene

Koliko sam ja (aktivnih ili bivših) članica upoznao, većina je imala dobar izgled, i mozak u glavi. Ne znam, možda sam se slučajno upoznavao samo sa takvim. A sad usamljenost, ne znam. Šta fali usamljenosti? Nije neki argument koji će diskvalifikovati. Doduše ni debljina ni ružnoća. Ja na primer imam nekih sedam-osam kila više, a neko bi mogao da kaže da sam ružan (već prema ukusu), i često se osećam usamljeno. Ne mogu da sudim...