Prijava

ima svoj dodatak svaki moderator, kod mene je u pitanju da kad te banujem za reklamiranje zbog popularnih više nikad nećeš dobiti odabranu od mene...

17:1 Posrani hejteri (U USTA IH JEBEM GADNA)

Их, брале, кад сам погледао јуче, то јест јутрос, скор на тој дефки (ако је та) је био 38:4, сад је 58:5, на шта се ти тачно жалиш? Јесте, душмани су је избацили из популарних, и шта сад? Сад је до јаја оцењена.

a Mićko, đe si ti u svemu tome?

У ком смислу ђе сам?

KOGA BOLI KURAC VIŠE BRE KO ŠTA UTERUJE U POPULARNE I KO ŠTA KOMENTARIŠE I NAVLAČI, DAJTE ŽIVITE MALO. Pomerite lenjo dupe i napišite nešto umesto što serete i kukate (ko god to radi)

Мене боли курац. Померам лењо дупе и пишем, а поред тога серем и кукам. И шта сад?

samo ti piši i ne vodi brige, kad im budeš mahao sa dvocifrenog ranga setiće se :)

labava mi je ta teorija zavere po kojoj par snajperista vreba i čim vide da se neka definicija pojavi u popularnim pljusnu minus. Ko je zaludan da to radi. Ili da ide po komentarima i kad vidi ''poslo sam ti defku u popularne ;) <3'' odmah to izniveliše minusom.
Pre ću da poverujem u hemtralise autora Ja sam napas' nego u to da neko rifrešuje tab popularne sa jedinim ciljem da što pre da minus kad se pojavi definicija.

juce kuka jedan lik treba mu jos jedan plus za popularnu i ja njemu krnem minus heheheheh

dureks krpo ja sam otvorio temu iz zajebancije pa su se likovi primili i ispisali 18 strana

U smislu što te boli kurac što drugi ljudi rade. Gledaj svoja posla.

Мене боли курац. Померам лењо дупе и пишем, а поред тога серем и кукам. И шта сад?

samo ti piši i ne vodi brige

Jeste. Piši, Mićko, i ne brini za manastir.

Кад видим да је начија дефка на +20, увије бацим неки коментар не би ли још неко оцјенио, ако треба и више коментара, па шта.

Zaključati podforum za predloge, sve više i više transfera niče tamo.

Koliko je lejm preterano lizanje po komentarima, toliko me savršeno zaboli kurac, tako da sam na nuli po tom pitanju.

Ada normalno. Koliki penal treba da budeš da daš minus definiciji koja je ušla u popularne?

У реду је прокоментарисати нормално дефиницију, али имаш фазона: "Ево ја ти дадох тај насушни плус који ће ти омогућити да неколико дана стојиш на насловној страни и убираш још много плусева." По мени је то тешки егоизам и очекивање да се узврати услуга са коментарисањем, не би ли се и том егоистичном коментатору поправио скор. Да се сељачки изразим једном рјечју, курвање па то ти је...

на шта се ти тачно жалиш? Јесте, душмани су је избацили из популарних, и шта сад? Сад је до јаја оцењена.

Ma ta jedna je samo primer. Jebeš jednu defku. Nego inače kažem. Tebi nikad nije dobra defka startovala sa 5-6 minusa ili ti je razdeviče na 30:0? Ili napišeš dugačku definiciju a popiješ par minusa za vreme kraće od potrebnog da pročitaš telo definicije? To je meni iritantno.

Ma kakav ban, pa on je svejedno izreklamirao, boli ga uvo za 3 dana bana. Pa je li tako? Posle se zaboravi na ban a defka , poster ili reakcija nakupila ocjene i onda lagano u odabrane

Ja za ta tri dana bana napravim skor 500+. Dal misliš da mi se isplati?

Ko je zaludan da to radi. Ili da ide po komentarima i kad vidi ''poslo sam ti defku u popularne ;) <3'' odmah to izniveliše minusom.

Iznenadio bi se druže krpo :))) Onaj nesretni MYXAJLO (vidi opis na stubu srama), Ne znam jel se Thinker opametio, ali gartantujem ti da ima ljudi koji dobijaju erekciju od takvih aktivnosti.

ali nešto osećam stravičan bol u preponama prema svemu tome.

Smorče, ova izjava je tako MAČO! :)))

Ma idi, kad Smorka to kaže, dođe mi da je uputim kod lekara ili bar na temu za savetovanje sa apotekarom, a onda shvatim da je stručnjak, pa odustanem.

Nešto razmišljam, svi mi volimo da uterujemo u popularne. Makar muškarci u popularne žene. Makar heteroseksualci. A ako se nisi pohvalio, k'o da nisi ni jeb'o!

Ja vam predlažem da prestanete da pišete i čitate definicije i onda će prosto da vas boli kurac za sve to.

A ako se nisi pohvalio, k'o da nisi ni jeb'o!

To je poenta :)))