Prijava

Pa ovo što kaže Tucani. Ili prestanite da pišete ili pišite i prihvatite sistem. Sad treba 100 ljudi da se jebe oko pojedinca, dajte kolega budimo parlamentarni.

Smorče, ova izjava je tako MAČO! :)))

Ma idi, kad Smorka to kaže, dođe mi da je uputim kod lekara ili bar na temu za savetovanje sa apotekarom, a onda shvatim da je stručnjak, pa odustanem.

Ahahahahhahahhahaha, stvarno, valjalo bi preformulisati, dobro pucaju mi oba ovarijuma za takve komentare. opaaaa

Nešto razmišljam, svi mi volimo da uterujemo u popularne. Makar muškarci u popularne žene. Makar heteroseksualci. A ako se nisi pohvalio, k'o da nisi ni jeb'o

Dakle dozvoljeno je pisati ovakve komente ako toliko dobro uteraš ženskom autoru plus da je ubaciš u popularne? x)

I dalje su ti komenti mi gej da se razumemo.

Da dobijam neke pare za ovo što radim na sajtu, ne bi me bolio kurac, ovako mi je svejedno i totalno me zaboli.

I dalje su ti komenti mi gej da se razumemo.

Jesu gej, ali je neko već izvukao esenciju: Koga boli kurac?!

U smislu što te boli kurac što drugi ljudi rade. Gledaj svoja posla.

Ружан ти је коментар, нисам ти ташта јебо те. Не могу гледати моја посла- моја посла= моје дефиниције, да читам моје дефиниције и почнем да плагирам сам себе ко Брега, а?

Zaključati podforum za predloge, sve više i više transfera niče tamo.

Заобиђи, Били, ако немаш шта паметно.

У реду је прокоментарисати нормално дефиницију, али имаш фазона: "Ево ја ти дадох тај насушни плус који ће ти омогућити да неколико дана стојиш на насловној страни и убираш још много плусева."

Ово је поента. Дај плус. Похвали. Дај минус. Реци да је срање. Ал' што ово?

ma koga briga još i za to?

ukinuti ovu karticu,mnogo se mulja i mnogo je gei

Super je sve, koji vam je kurac.

А шта је са песто милиона непријављених Кинеза?

Iznenadio bi se druže krpo :))) Onaj nesretni MYXAJLO (vidi opis na stubu srama), Ne znam jel se Thinker opametio, ali gartantujem ti da ima ljudi koji dobijaju erekciju od takvih aktivnosti.

verovatno si u pravu, ima nas razni. Thilmo je po meni definitivno najveća misterija sajta, autor sa potencijalom i kvalitetom za prvih 10 a toliki hejtovi u dosijeu.

Kad je MYXAILO banovan i poskidan hejt sa svih njegovih naloga, skočio nam skor ko da smo svi odabranu dobili :)))

Čisto da se javim, kao osoba koja je provalila MIXAJLA. :)

''Svaki čoek koji je spreman da mi popuši kurac je dobar čoek.''
4:20 jevanđelje po Rihi

Zašto uskratiti ljudima elementarno pravo na šlihtanje?

Masni, ne bih da ti rušm sneška, ali zasluga je moja. Da je Kurd aktivan, potvrdio bi ti...

Pa, nisi mi tašta, ne možeš ni biti. Moja tašta je heroj NOR-a. Ti si mi eventualno kao tetka jedna dalja, i nju sve interesuje što se zbiva u komšilaku.

paninaro, esi ti to omašio temu? :)))

Saće se svađamo, vidim, ali dobro. :)

Primetio sam tada, da mi na svaka 2/3 minuta opada skor za 3, tj. dok se Miksa izloguje, pa uloguje na drugi nalog, pa lupi minuse na defke za taj dan. Itd. Pa sam prijavio, i jeste Kurd je tada bio aktivan.

Nije omašio, čak šta više dobro mu je uter'o.

Ne, odgovaram Mićku, reče da mi nije tašta :-)

Ajao, kad je to bilo. Nisam se vraćao dve strane u nazad :)