Prijava

Неће тад постојати ни Звезда ни Партизан, може да игра за ФК Стојник џаџаџа.

Ozbiljno, jednostavno niste svesni koliko je to nemoguće. Mogu samo da vam kažem da imam iza sebe vrlo ozbiljan rad sa uspešnošću od 100% pravljenja Grobara od klinaca.

Ozbiljno, jednostavno niste svesni koliko je to nemoguće. Mogu samo da vam kažem da imam iza sebe vrlo ozbiljan rad sa uspešnošću od 100% pravljenja Grobara od klinaca.

Купиш клинцу дрес са 5-6 година ојебаће те у секунди и тебе и гробаре :Д
Акобогда да студирам у БГ па да ти подјебавам клинца лоло

džoni strahuje da će postati otac zvezdaš...nema veze poricanje je prvi korak ka priznanju

Daj da mu kupimo zvezdanu. Nije mnogo skupa, a onda ce Dzoni kad dodje kuci nervozan umesto da bije Kurajberku moci da mlati igrace, dere se na Covica legendu, i izda saopstenje da je prvenstvo nikad regularnije.
Uz to, moci ce da odigra prelaz 2u1 kad god hoce, i da uzme kintu. A ne zaboravite i krucijalnu mogucnost proglasenja bankrota, mada verujem da ce to da ostavi za najcrnje dane njegovog zivota ..

2035 година, кишни дан Џони прехлађен. Ела кува Џонију супу, узима тањир са супом и поставља га поред лап топа, пали лап топ, улази на фејс и види да га је син прихватио за пријатеља након кило година чекања. Пали његов профил, скролује, оно све Звездине песме, курци палци, пали профилну... Његов син пали Јужни Фронт мајицу... смрт

može gazimudo

Prvo mora da mu neko pokloni real, pa da proda real i partizan i uzme pozajmicu od džilasa, a ovaj će mu to dati zbog zahvalnosti za serijal definicija u kojima se spominje, i onda da kupi zvezdu.

A od ujke ... Aladinova lampa !

Valja l' ova ?

:)

Ozbiljno, jednostavno niste svesni koliko je to nemoguće. Mogu samo da vam kažem da imam iza sebe vrlo ozbiljan rad sa uspešnošću od 100% pravljenja Grobara od klinaca.

I ja bi voleo da mi se ćerke ne udaju za crnce, kakav je trend u familijama kontam da će tvoji biti navijači Zvezde, a moja unučad čokoladne boje...

Ma neka je živ i zdrav i heteroseksualan pa makar bio i Grobar :)

E, da, ja više od 50 Evra nemam, pa razmisli o pozivnici :)

Његов син пали Јужни Фронт мајицу

To bi mu bilo poslednje.

džoni ako se ložiš na 50 evra doći ću i ja

VALJAM KARTE ZA DŽONIJEVU SVADBU, 60E JOŠ MALO PA NESTALO!

Morel u markama kako ?
Džoni, oš bakljadu za svadbu lolo

iznajmimo mu antifa kucku

NIVEU DA IMA ČIME DA SE MAŽE PRE I POSLE FUDBALA

'vakav beli stočić, da ima čime da se zanima u pauzi između pranja veša i kuvanja ručka, lolo
http://image.dnevnik.hr/media/images/extra/Feb2010/60291869.jpg