Prijava

Ma da mu kupimo jedno 5-6 onih stocica iz IKEE, onih kartonskih da ih postavi svuda po stanu :D

Ista fora k'o i s rođendanima. Daš lepo pare pa će slavljenik sam da izabere na šta će iste da potroši. A ne da ti neko kupi jebeni blender i ti još kao treba posle da ga ugostiš. MORE M'RŠ U PIČKU MATERINU!

Auto. Jebes ti to, 50 E dodas jos 50 E i kupis coveku Ladu sifonjerku sa sve ciradom. Ima da pamti taj poklon, ko ona sto joj ga obrisao o zavesu. Uradili mi to, jednom, priceless... Sredili smo je bili u fazonu Sase Nakica (Mile se seca te Lade sto posto), znaci sve moguce nalepnice i zavesice, ambolija volan sa enterijerom i antena od tri metra na zadnjem braniku, a umesto repa od zeca, rep od lisice, a unutra kasetas sa kompilacijom "Ne pitaj me zasto zivim u kafani JA" i Mega Garom... POBEDA apsolutna...

ja niđe ne idem bez stotke, boce pića i buketa za gospođu. a ako poznajem ove đe idem onda 500.

a jebiga, ti ideš na svadbu vozeći šesticu, a mene vozi sedamdesetjedinica :)

obaveza je to, isto :)

Секс за почетнике. Дефинитивно најјачи поклон за свадбу

Možemo i da pošaljemo molere da odrade mladenačku sobu... predlog za plafon, da Džoni ima u šta da gleda kad neće san na oči...
http://markodrazic.files.wordpress.com/2011/09/redizajnirani-grb.jpg

Nidžo, kace ženiš? :)

Čampi će ti kupi prasetinu za svadbu :)

Što ne bi? Boli ga kure, kod njega jeftina prasetina jer je potražnja slaba :)

Ovo što Bruce kaže. Kilo teletine 18 KM, negdje 15. Kilo junetine 10-12 KM. Kilo prasetine 6 KM, pa ti vidi. :)

Dve Moldavke, Ukrajinku i neku nasu profuknjacu hahahahah

Kartu "Red Star tour" po Marakani, budući da navija za Partizan, on u njinom muzeju nije ni imao šta da vidi.