Prijava

АЊААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Telefon. Telefon jede postove. Jebem mater i njemu baš. Ja sam gospodar. Bar bih voleo.

Njah. Još pet sati. Pa cimanje. Pa će opet biti kako ne treba.

ja razmisljam o tome kako to izgleda kad se kokoš smije, picka joj materina....

Хм, да ли да поједем ово парче глазуре са манчмелоуа што ми је пало на под? Јуче сам усисаво јебига, беж тепих па се види да није прљаво. Јебему матер, велико парче глазуре. Ма узећу јебежга.

Baš bi bilo lepo kad bi Zvezda upekla da se od malo na Drinu... Dal će? ajdeeee!

u jebote, kako je meni dobro bilo kad sam ovo otvorio

Obično mislim o slovu M takođe i o reči žetva.
- U snu nikada ne mogu da izgovorim slovo M, tipa zovem kevu da mi donese ljimunadu i hoću da viknem Mama al' Đorđe! Kao da zabagujem i onda u snu popizdim, pokušavam da izgovorim M i tako sjebem većinu snova. Krene radnja, scenografija postavljena, sve kul i onda M bag. Prodbudim se i nastavim da razmišljam zbog čega je to tako.
- Žetva je imenica. A vrašaj? Pa, majka mu stara kako je nastao izraz žetva a kako vršaj, obe su slovnskog porekla, vreti, žeti, žnjanje u onda bag. Tu sa žnjanjem obično toliko zabodem da se zabod često prenese u vertikalno posavljene objekte po ulici. Što uopšte nije uzročnoposledično. Ipak, zašto dok razmišljam o tome ne gledam kuda idem. Kapiram da je misterija tih reči neki ključ božanskog, višnjeg, kapiram da ako to provalim da ću onda moći u raj na neki bekdor. Sve ima neki viši smisao kao i razdvojeno poreklo ta dva sinonima.

Da li će pasti kiša ili ne, vide se neki oblaci u daljini? Malopre raširih veš da se suši. Ma jook, baš upeklo ovo sunce i mačići lepo pajke ispred mojih vrata mitzzzzzeeeeee :3

Mislim, a može i 100s

Колко смрди гној из чибуље, па ово нема нигде фуј

Da li će pasti kiša ili ne, vide se neki oblaci u daljini? Malopre raširih veš da se suši. Ma jook, baš upeklo ovo sunce i mačići lepo pajke ispred mojih vrata mitzzzzzeeeeee :3

Zamišlajm Vuka kako širi veš.

ja ga više zamišljam sa pola leba u ruci kako ide prema mačićima...

ja ga zamisljam kako kuca ovo na vuki dok vucica siri ves

okupite se svi

strah me je da ne stignem do rupe

drago mi je sto sam otvori oovu metemu iako svi citaju

shpongle je do jaja

lik je srecan

sr

MISLI MENE GONE

SVE DO VAIJONE

I NA TOMEPUTU BRATE YVEYDE ME SE KLONE

''Misli su za ljude koji vole zeleno''
-Igor J., Avgust 2013.

Šta bi bilo da se Hit Ledžer nije predozirao, da li bismo se venčali? Ko zna.

ima li reflektivno mišljenje konkretnu sadržinu ili je pak svako mišljenje samo prazni beskonačni bezdan refleksije
http://www.diamondlady.net/Mirroruponmirror.jpg

kiselu vodu kiselu vodu