Prijava

Има ли неко трип као ја- где год да одем, с ким год, итд, размишљам о погодним местима одакле бих некога покрао, оџепарио, рокнуо, итд?

Ја имам трип да, док причам са неким, помишљам на то шта би било кад бих сад тог неког пљунуо или ошамарио или опсовао из чиста мира лоло

Ја имам трип да, док причам са неким, помишљам на то шта би било кад бих сад тог неког пљунуо или ошамарио или опсовао из чиста мира лоло

Takođe...Ali ne tako često

moguce da sam i ja iz slicne sekte.razmisljam sta bi bilo kada bi uradio nesto nepromisljeno u datoj situaciji.ne znam zasto.mozda me keva nije gotivila...ili je prvise...
ustvari,na kojim ste vi drogama...alo bre!

cet je jako nekvalitetan

Kradem komšiji net, piči preko 2,5mb/s. Kraljina, sad vidjeh da ga to košta oko 40 E mjesečno. Aj sad zamislite onu ALIENS sliku ali da piše PATIŠPANJ...eeee tako.. kad sam već kod patišpanja to mi nekako nit smrdi nit miriše, ako ga ko napravi uglavnom ignorišem.

СЛОВАЦИ СУ ДОБРИ ЉУДИ, МАДА СУ РУЖНИ ПРИЛИЧНО. СЛОВАКИЊЕ ЈЕБУ

Дал' да изађем мало напоље да прошетам ујутро или да се омдах бацим на књигу?

Domaćice, manje zbori da ti ručak ne zagori

Нико те не јебе ни два посто, а видим баш ти је стало....

Kradem komšiji net, piči preko 2,5mb/s. Kraljina, sad vidjeh da ga to košta oko 40 E mjesečno

Koje bacanje para lol.

Svaki put ovo pročitam kao musli, i nervira me malo slovo

jeeebote, nema me godinu dana, i vi odma na vukajliji ispovesti napravite..

VRATIĆESEVOJVODA, ZAKLJUČAĆETEMU!!!41!!9!

šta da doručkujem, nisam jeo da valja skorije.

Ако су отворене пекаре, иди у једну..

-A ČUVA LI PAS OVCE PO KRAJU?
-JEDE IH. NOGOM.
-IZVINI, NISAM GA PREPOZNALA.
-DE DRUŽE, SATRA TI MENE, POGOTOVO TIM POGLEDOM ŠTO SMRDI NA BEZNAĐE.

Koliko je slab ovaj lik što je Čak Norisa udario 21 put u glavu i opet dobio batine.

kako bih ovu rozgu odvalio, ne bi joj bilo dobro
http://i.imgur.com/ttjPvey.jpg

Koliko je slab ovaj lik što je Čak Norisa udario 21 put u glavu i opet dobio batine.

Немац, што каже Scheisse на крају и експлодира?